Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Vannak itt olyan emberek akik...

Vannak itt olyan emberek akik nagyon magányosak voltak, azt hitték, hogy őket senki nem fogja szeretni de végül tévedtek?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, hátha számomra is van még remény😅

2018. ápr. 27. 21:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
20%
Hááát... eddig egyről tudok, aki élőben elkezdett szeretni. A probléma az volt, hogy az ő esetében viszont én nem éreztem felé semmit.
2018. ápr. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
49%
mindenkinek van remény
2018. ápr. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Jelen. 😊 A lehető legrosszabb osztályom volt gimiben, a környezetemben a fiúk sem tetszettek, utáltam az egészet. Aztán 18 éves koromban belibbent a férjem az életembe és a legboldogabb feleséggé, anyává, nővé tett. 😊
2018. ápr. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
33%
Eljött, nagyon tetszettem neki de fordítva már nem volt elmondható ugyh. hagytam a fenébe az egészet, volt egy pár kapcsolatom de ha meghallom, hogy valaki 5 évig volt együtt a másikkal kiver a hideg, nem hiszem, hogy valaki miatt is feltudnám adni a szabadságot, valakibe bele tudnák szeretni.
2018. ápr. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
62%
Remény minden helyzetben van, csak tenni kell érte és kitartani. Végülis ha szerethető embernek érzed magad, miért ne bízhatnál?
2018. ápr. 28. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én is így voltam,pokol volt az életem míg nem kezdtem el dolgozni. Most van egy 10 hónapos kislányom,amúgy a párom 10 évvel idősebb. 26/N
2018. ápr. 28. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szörnyen magányos voltam. Sosem kellettem senkinek, nem volt kapcsolatom sem. Elkeseredett voltam, úgy éreztem, hogy csak azért tartok ki, hogy anyukámnak ne okozzák szenvedés. Csak ő volt nekem és 26 éves koromban halálos beteg lett. Minden ébren töltött perc kínzás volt. És akkor írt rám egy srác egy társkeresőn, amit már hónapok óta nem is használtam. Le akartam rázni, idegesített, ezer más bajom volt... Nem kopott le. Aztán egy év múlva megkérte a kezem, együtt élünk és bár az édesanyám minden percben szörnyen hiányzik, nem voltam ennél boldogabb soha.
2018. ápr. 28. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
27%
milyen érdekes, hogy csak nőknek sikerült ugye tudjuk miért, de egy férfinak sem
2018. ápr. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mert a nők egyedül vannak a kapcsolatban?
2018. ápr. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Van férfiaknak is,csak szerintem ők kevésbé lelkizősek még név nélkül is.
2018. ápr. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!