Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Léteznek helyes srácok, akik...

Léteznek helyes srácok, akik szinglik és tizenévesek?

Figyelt kérdés
Elgondolkodtatott a kérdés🤔

2018. nov. 8. 16:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
10-es vékony csontozat nincs aha, látnád a csuklómat...
2018. nov. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Izmot tudsz tömegelni csak mondom. Lehet görbelábu focista de igen lemászol a kondiba és tömegnövelö étrenddel rendbevágod mahad és még focizol is minnél több indok a emelt étrendre.

Nem nagy huha én csontom is vékony hiába mutatja a vérkép a kalcium szintem jonak hamar törik.

Mindenre van meholdás csak a kifogás erösebb.

Nyugi suli melo mellet csinálom és magamnak fizetem mielptt belém kötnél nem lehetetlen.

22/n

2018. nov. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Utolsó szuper amit írsz, de abba már bele gondoltál milyen szereket szedsz??

Mert hogy nem egészséges az biztos, én is jártam kondiba de már abba hagytam és persze amíg jártam szedtem ezeket a szarokat ami egy idõ után tönkre is tesz,fel hagytam ezekkel és inkább rendes ételeket eszek, azokat az embereket sem értem akik a futó padon futnak vagy kint a járdákon, ami egéßségtelen, mert igazából ezt kevesen tugyák hogy az egyenetlen talajon a legjobb, de aki nem néz utána semminek az...

de inkább hagyom is mert még a végén azt mondod hogy okoskodok.

20F

2018. nov. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Amm, ti most komolyan elkezdtetek itt veszekedni? :D (offilni)
2018. nov. 9. 15:19
 15/15 anonim ***** válasza:
Igen, valakinek muszáj azt is :-D
2018. nov. 11. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!