Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti hol látjátok magatokat 5...

Ti hol látjátok magatokat 5 év múlva? Mennyit vagytok hajlandóak küzdeni a célokért?

Figyelt kérdés
2018. nov. 8. 19:25
 1/7 BM00350 válasza:
100%
Én az ELTE programozó szakán látom magam mint egy lusta, épp hogy csak nem megbukott diák.
2018. nov. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A céljaimért bármennyit,amíg nem ártok vele másnak.

Szociális munkásként gyerekekkel szeretnék foglalkozni,úgy 5 év múlva maximum, ha nem előbb.

Ugyanakkor a hobbimmal is többet szeretnék foglalatoskodni, elmélyülni benne.

2018. nov. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
39%

Érettségivel és valamilyen szakmával rendelkező, lefogyott 23 éves srácnak. A saját lakásomban egy kutyával. Jó munkahellyel. :)


18/fiú


ebből a saját lakás jövő héten teljesül *_*

2018. nov. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom... Úgy vagyok vele, hogy jelenleg van egy tervem, aminek a megvalósítása nehéz, de van irányom rá. Szeretném, ha beindulna ez a dolog, és 5 év múlva - de inkább azon belül - látható eredménye legyen.

Szeretnék már máshol lenni, mint az elmúlt időszakaimban voltam eddig.

2018. nov. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű, hogy már rég kint dolgozok külföldön valamelyik biológiai kutatóintézetben.
2018. nov. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Osztrák esetleg Lichteinsteini cégnél leszek valamilyen sofõr, a lényeg az az lesz hogy minnél több helyen járjak és fel fedezzek.
2018. nov. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
78%

5 év múlva már együtt fogunk lakni párommal egy csendes, gyönyörű, természetközeli városban egy hegy lábánál. Az ottani digitális nyomdában fogok dolgozni, vagy szabadúszó grafikus leszek.

Lesz 2 agarunk a fajtamentéstől.


19/L

2018. nov. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!