Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan találjam meg?

Hogyan találjam meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

november 4.-én Jászapátin a vásárban voltam családommal és láttam egy lányt nagyon megtetszett de mielőtt megkérdezhettem volna a nevét tovább mentünk de annyit hallottam hogy a neve Lívi gondoltam megtalálom Facebook-on de féltem hogy nem sikerült ezért vissza szaladtam hogy megkérdezzem a nevét de akkorra már ők is elmentek és nem találtam meg. Most is őt keresem. Ötlet hogy hogyan vagy hol keressem vagy hogy hol bukkanhatnék rá ?? Facebookon rengetek hölgyet átnéztem már Lívia és Olívia névvel de nem találom. Segitsetek légyszives.



2018. nov. 10. 11:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem sok esélyed van, de azért szurkolok. Ami tanácsot tudok adni: menj el a decemberi vásárba is és reménykedj, hátha ő is ott lesz.
2018. nov. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!