Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Neked melyik a fontosabb?

Neked melyik a fontosabb?

Figyelt kérdés

Barátság vagy szerelem?

Most mind2 esetben az "igazi"ra gondolok. Melyik számodra a fontosabb? Egy igaz barát, vagy az igaz szerelmed?



2018. nov. 12. 22:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban igaziak, akkor egyik se zárja ki egymást.
2018. nov. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Egyformán fontos mind a kettő; de ha az egyik arra kérne, hogy válasszak kettejük közül, attól elbúcsúznék. Tehát aki igazán szeret, ne várja el, hogy a kedvéért mondjak le egy másik valakiről, aki nekem fontos. Engem ne akarjon használni a csicskájának, ne írja elő, hogy kit szeressek, mert akkor az a kapcsolat nem is igazi szereteten alapul, hanem szolgának szán engem a másik fél. És akkor attól megválok, azzal nem barátkozom többet, soha többet nem is keresem a társaságát; nem ér meg semmi erőfeszítést.
2018. nov. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Az eddigi kommentekkel egyet kell értsek :) igazatok van, persze. Amugy (szerencsere) nem kell választanom ;) csak kivancsi voltam, ki-mit gondol
2018. nov. 12. 22:39
 4/14 anonim válasza:
100%
A barátság tovább fog megmaradni. Azt ne add fel semmiért. Persze az igaz szerelem is nagyon fontos. De velem volt már olyan szituáció, hogy elhangzott a "vagy én vagy a barátnőd" mondat. Gondolkodnom sem kellett. Hogy állíthat valaki ilyen helyzetbe? Aztán meg visszakozott a srác...
2018. nov. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Hat az igazi barátság ritka, de mégis csak a szerelmeddel házasodsz ossze meg alapítasz családot es éled le az életet. Viszont az se jo ha eldobsz egy igaz baratot egy olyaner akivel kesobb szét mész
2018. nov. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 he84 ***** válasza:
100%
Mindkettő fontos lehet, ha úgy hozzaaz élet. És nagyrészt egyetértek a 2-es válaszolóval.
2018. nov. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%

Az igaz szerelem 3 hónapig tart kémiailag az agyadban. Az igaz barátság egy életre szóló kölcsönös viszony.

Minket nem úgy tervezett az evolúció, hogy fontos legyen a szerelem. A házasság, meg az együtt megöregedés csak társadalmi nyomás.

2018. nov. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Tart a szerelem másfél-két évig is, na. :D
2018. nov. 13. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

:D koszi a válaszokat. Erdekes :) aki nem "semleges" valaszt adott (akiszerint mimd2 fontos), az szerint a barátság a fontosabb.

Megmondom oszinten, egy hónappal ezelőtt meg ravagtam volna h a sérelem. Na, mostmár nem igy vagyok vele :D

2018. nov. 13. 05:52
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a szerelmem a legjobb barátom. Mindig is így volt. Vagy mindig is a barátot IS kerestem a másikban! ;)


Ezért nem tudom erteni a legtöbb párkapcsolati vivódást itt gyk-n s az életben. A párok bem barátai egymásnak, vagy mi? De akkor meg hogy működik?

2018. nov. 13. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!