Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi bajom lehet?

Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés
24 évesen pár év külföldi meló után végre hazatértem (azért végre mert egyáltalán nem szerettem ott és nincs a kerítés se kolbászból illetve a szüleimmel folyamatos csatározások mentek) de nem vagyok boldog. Igaz külföldön sem voltam az. Sikerült másfél millió forintot összekaparnom ami a későbbi (ház vásárlási) terveimet tekintve elég karcsú. Van egy szuper autóm , igaz 10 éves már de nekem álom autó mai napig is. De talán a leg lényegesebb ,hogy fiatalkori makacsságom miatt annó felhalmoztam jó pár tartozást amit sikerült letudnom még kint élésem során. Erre elég büszke vagyok. Mégis ahelyett ,hogy örülnék (mikor sokan másoknak semmije nincsen) folyamatosan aggódom pl. Ház miből lesz, mire elég ennyi pénz, mennyivel többet is kihozhattam volna a külföldezésből. Amikkel rendelkezem itthon jónak számítanak? (Mivel a közvetlen környezetemben van aki itthoni fizuból többet ért el mint én külföldön) . Talán egzisztenciális válságba kerültem? Félre értés ne essék nem felvágás a célom akár csak ennyitől sem tudok boldog lenni holott annó semmim nem volt és úsztam az adósságokban. Valaki kérem segítsen.
2018. nov. 18. 19:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Kihúztad magad az adósságból ez nagyon is dicsőséges. Van autód ami másoknak sokszor nem adatik meg. Van másfél milliód amire már tudsz felvenni valami kedvező lakáshitelt amiből lakást veszel. De ha van hol laknod akárcsak ideiglenesen is akkor igen jól haladsz.
2018. nov. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez kevés embernek adatik meg 24 évesen. Inkább örülnöd kellene ennek. Én 17 évnyi munka után sem jutottam sokra albérlet, és nem dolgozó férj mellett. Úgy sikerült megcsípnem egy nagyon régi, olcsó lakást, hogy bezárt a gyár ahol 17 évig dolgoztam, és a végkielégítést kiegészítve meg tudtam venni. De utána nagyon nehéz volt másik munkát találni. Neked még pár év alatt nem sikerült? Szerintem sokan vannak rosszabb helyzetben is.
2018. dec. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!