Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha valaki Amerikába vagy...

Ha valaki Amerikába vagy Angliába költözik, van lehetőség felvenni hivatalosan egy angol nevet?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert azt tervezem, hogy Amerikába költözök, de lehet hogy először egy kis időre Angliába megyek, hogy megnézzem, az milyen környezet és ha ténylegesen angol területen akarok élni, szeretnék egy angol nevet is felvenni amennyiben ez lehetséges. Az nem számít, hogy miért szeretném, csak az hogy hogyan lehet ezt megtenni, illetve van-e bármi kritérium ezzel kapcsolatban, ha van ilyen lehetőség. Válaszokat előre is köszi!

2018. nov. 19. 06:32
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Értem, az általad leírt szövegben volt jó-néhány dolog, ami nekem új információ, nagyon köszönöm a sok információt! :)
2018. nov. 20. 14:06
 22/23 anonim ***** válasza:

En csak zoldkartyas vagyok es kerdeztek a hivatalban hogy van e nevvaltozas ugyhogy gondolom lehet ha mar kerdeztek.

Az en nevemnek nincs angol megfeleloje ugyhogy ertelmetlen lenne. Teljesen mas nevet meg nem akarok, igy ismer mindenki a jelenlegi nevemen.

2018. nov. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm az információt! :)
2018. nov. 22. 03:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!