Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lehetek újra kislány? 16/L

Lehetek újra kislány? 16/L

Figyelt kérdés
Olyan jó volt, amikor még szinte semmit sem tudtam a világról.

2018. nov. 22. 23:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
55%
Én is ugyanezt éreztem 16 évesen! Most 32 vagyok. Nem tudok jó tanácsot, max vigasztalásul annyit, hogy nekem elég jó gyerekkorom volt, és meg voltam róla győződve, hogy innen már csak lefelé vezet az út, de nem. vannak rosszabb periódusok, de volt olyan is, hogy nagyon szépnek láttam az egész világot, jobban éreztem magam, mint gyerekként. Igen, az élet ehéz, és a világban sok szörnyű dolog van, de rengeteg jó is. Egy csomó olyan jó, amit én kamaszkánt nem is gondoltam volna.
2018. nov. 23. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
70%
Én is szeretnék újra kislány lenni. 43/F
2018. nov. 23. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
53%
Szopizni és butának, tudatlannak lenni bármilyen életkorban tudsz.
2018. nov. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Amíg gyerek vagy, a szüleiden múlik minden, hogy milyen a gyerekkorod, és hogy hogy érzed magad!
2018. dec. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

#14 Tudom...


Egyébként nem vagyok depis, még mielőtt bárki azt hinné... csak mikor pl. olyat olvasok, amitől hányni tudnék, akkor jó lenne, ha gyerek lennék és nem értenék belőle semmit sem... Vagy elég csak kimennem az utcára és ránézzek egy kisgyerekre... Vagy elég csak bekapcsolnom a tv-t és átkapcsolnom a híradóra... Igen, eltaláltad, most a pedofíliára gondolok, de "természetesen" nem ez az egy bajom... Egy csomó olyan dolog van, amitől hányni tudnék és ez azért van, mert élek és nem az ilyen "kinek ki húzta meg a haját" és stb. témák foglalkoztatnak...

2018. dec. 29. 02:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!