Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mindenki boldog, akinek párja...

Mindenki boldog, akinek párja és gyereke van?

Figyelt kérdés
2018. nov. 27. 22:15
 1/7 anonim ***** válasza:
35%

Az ember boldogsági szintje mindig beáll egy értékre. Lehetnek kilengések, de idővel visszaáll. Tök mindegy, hogy valaki börtönbe kerül vagy lottót nyer, egy idő után simán visszaáll a boldogságszint. Ezt kimérték:


[link]

2018. nov. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
Nem hiszem hogy mindegyik boldog ettol. Csak a tarsadalom elvarasait kovetik mivel birkak. Csomo olyan embert ismerek akiknek van gyerekuk es nelkuloz a gyerek meg nem tudjak normalisan nevelni. Na most igy mi ertelme a csaladalapitasnak??
2018. nov. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Nem, általában pont, hogy egy gyerek távolítja el egymástól a házastársakat, mivel az kerül előtérbe, és minden egyéb csak másodrangú.
2018. nov. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csak "az emberek nagytöbbsége csendes kétségbeesésben éli le az életét".
2018. nov. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy boldog. Ez csak facebook duma.

A férj, feleség idegesíti, a gyerek neveletlen,anyós undok,

fizetés kevés,és sorolhatnám.

Egy gyerek-házastárs- nyűggel is járhat, nincs tökéletes, zseni (ritkán, talán), csak jó tulajdonsággal megáldott ember. Aki így tesz, az hazudik, vagy festi magát. Távol tartom magam az ilyen nem őszinte emberektől.

2018. nov. 28. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én már elmúltam 30, sok ismerősöm férjjel, gyerek(ek)kel él. Tudom sokukról, hogy nem boldogok. Hogy rengeteg a stressz, hogy anya és apa alig beszél, minden a gyerekek körül forog, probléma probléma hátán, nincs szex, nincs gyengédség, nincs egymásra figyelés, nincs egymásra idő.

Van, hol még tartják magukat, van, ahol már megy a megcsalás kimondva vagy kimondatlanul, van, ahol már a válás van folyamatban.

Szóval nem, nem mindenki boldog, akinek párja és gyereke van.

33/N

2018. nov. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
55%

Nem! Legalábbis nálam nem.

Imádom a Párom. De pont azért nem vagyok boldog, mert nagyon sokat küzdünk orvosilag is, hogy végre legyen gyermekünk.

Azt érzem, hogy addig nem leszek igazán boldog és teljes, amíg nincs babám.

2018. nov. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!