Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kivel tudnám a problémáim...

Kivel tudnám a problémáim megbeszélni?

Figyelt kérdés

Bocs,ha rossz kategóriába írtam.

Van pár bajom,amit nagyon elmondanék valakinek,de nem a szüleimnek. A legtöbb dolgot megosztom velük,de ezeket most egy pszihológussal szeretném. A tesvtérem jövőhéten megy hozzá,a szüleim tudják,hogy érdeklődöm a pszihológia iránt és pszihológus akarok lenni. Gondoltam arra,hogy azt mondom,hogy csak szeretném tudni miket kérdez,de ezt elvetettem. Azért ezt így nem mondanám meg nekik,hogy nem velük hanem egy pszihológussal akarok beszélni. Egyből a miértjét keresnék szerintem... meg nem tudnák,hogy miről és hát azt úgy nem tudnám megoldani. Már így is eleget nyávogtam az egyik fiú haveromnak,nem akarom ezzel kínozni... végignéztem a barátaim ismerőseim listáját,keresve valakit akivel beszélhetek,de senkit sem találtam,szóval az a kérdésem,hogy hogyan juthatnék el oda,vagy akkor kinek mondjam el?

(Itt gyakorin pl nem akarom,mert leírom mi a bajom írnak valami hülyeséget aztán elkezdenek nyomulni... tisztelet a kivételnek)


A segítőkész és segíteni próbáló válaszokat nagyon köszönöm!



2018. nov. 28. 19:43
 1/7 anonim ***** válasza:

sok esetben pedig az ismeretlennek elmondott bajok sokat segíthetnek, mert nem érzed utána azt a terhet amit ismerősöknél érezhetsz, hogy esetleg kikotyogják


iskola pszichológus nincs?

2018. nov. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én szívesen meghallgatlak.

36/F.Nem vagyok pszichológus de tanultam pszichológiát.

2018. nov. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Van az isiben pszihológus,de semmit nem ért a szakmához. Meg smúgy se akarok neki semmit elmondani....
2018. nov. 28. 19:56
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia :)

Nyugodtan leirhatod privátban , remélem tudok segíteni :) .

Sok eletbelyzetben megálltam már a helyem és szintén tanultam pszichológiát. :)

Nyugodtan írhatsz.


L

2018. nov. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Öntsd ki a lelked nyugodtan ! Jó hallgatóság vagyok és még lehet valami jó tanáccsal is tudok szolgálni ! 26/F
2018. nov. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%

Itt minden válaszoló tanult pszichológiát a Wikipédiáról. :)

Milyen jellegű problémáról van szó? Mi bizonytalanított el az életedben?

2018. nov. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ezen én is gondolkoztam sokat.

Igazából nincs jó megoldás. Ha szakemberhez akarsz fordulni akkor az több tízezer és nem egy alkalom csak, ráadásul a többségnek elég negatív véleménye van az pszichológusokról.


Én beszéltem itt egy lánnyal erről, aki benne lett volna ilyen pszichológus szerű találkozásokba, de aztán mégse lett belőle semmi.


Az sem elhanyagolható, hogy ez hozzá nem értő tök rossz irányba terelhet és csak többet árt.

2018. nov. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!