Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak én szerintem megvetendő...

Csak én szerintem megvetendő dolog a jómód, a gazdagság és a drága dolgok vásárlása?

Figyelt kérdés
Szerintem alapból bérplafont kéne bevezetni olyan nettó 400 ezer körül,bár lehetne ezt lejjebb is szorítani

2018. nov. 28. 14:27
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
44%
Hát ez nem ilyen egyszerű. Van ami segíthet és van ami csak reklámoz.
2018. nov. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
74%

aha,hogyne.

Jól van Balázs menj és igyál egy felest.

Tipikus kommunista idióta vagy látom,gondolom b_sztál tanulni semmi tudásod sincsen ezért mivel nem tudsz haladni ezért más se haladjon.


Szerintem meg nektek egy katonai kiképzés kellene,aztán leküldenélek Szabolcsba a magadfajtát közmunkázni 2-3 évig legalább,hogy megtud mi a magyarok istene.


Inkább szerezzél piacképes tudást,nem ezért tanultam,hogy alamizsnáért dolgozzak,mert ez az ahhoz képest.


Megveted mert nem teheted meg ergó irigy vagy.

Mondom inkább menj és tanulj,fejleszd magad.

2018. nov. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem meg senki ne próbálja már meg mondjuk versenyszférában megszabni, hogy mennyit keressen az, aki majd' tíz évig tanul, és esetleg még azután is képzi magát.

Aki tisztességes munkát végez, az kapjon érte tisztességes bért. Ez vonatkozik a takarítóra is.

2018. nov. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem mindenkinek legyen annyi amennyit csak szeretne, szóval neked legyen egy bebútorozatlan panellakásod meg egy váltásruhád míg mások tökéletes életet élnek. :)

Miért fáj az ha másnak jó?

2018. nov. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
96%

Igen, csak szerinted.


Komolyan, azért,mert irigyled más keresetét és jólétét,más se élhessen jobban,mint te?

2018. nov. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
93%

4-es teljesen igazad van.

Kérdező tipikus ,,magyar" megnyilvánulásai alapján.

Dögöljön meg a szomszéd tehene is,ha neki sz_r másnak is legyen.

Az nem érdekes,hogy amig ő csak bulikázott,meg bagózott meg belesz_rt mindenbe,a tanulásba is a fejlődésbe,addig sokan belüket kihajtva tanultak meg dolgoztak ezt így együtt,hogy jól éljenek.


Kérdező te meg költözz el egy lakatlan szigetre ott nem kell foglalkozz ezekkel a dolgokkal.

2018. nov. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
70%
Pedig neked is megvan minden lehetőséged, hogy tehess a jobb életért.
2018. nov. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
76%
A belemet kidolgozom, majd pont érdekel, hogy szerinted mit lehet. Tessék tanulni dolgozni pénzt beosztani és csodaaaa.
2018. nov. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
47%
Szóval nem csak nekem esett le hogy Balázska írta ezt ki
2018. nov. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:

Ki a tököm az a baláska?


Amúgy meg miért mondjátok,hogy tanuljak és majd jól keresek?Vannak,akik diplomásként is nettó 110–120-at keresnek...Szóval ennyit erről,a tanulástól nem lesz jómódú senki sem.

Amúgy meg egyetemista vagyok

2018. nov. 28. 16:06
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!