Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mihez kezdenétek érettségi...

Ti mihez kezdenétek érettségi nélkül?

Figyelt kérdés
2018. dec. 4. 10:56
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
73%

10: Ez nem releváns. Itthon is lehet jó munkád akár érettségivel, akár anélkül. Sok minden befolyásolja. Mint ahogy a külföld sem garancia a jólétre, akkor se ha van érettségid.

Ennyi erőből én is leírhatom, hogy jól élek, van érettségim, és itthon dolgozom. Ez sem válasz a kérdésre.

2018. dec. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
18%
Passz. Nekem sincs erettsegim mert megbuktam rajta 6 evvel ezelott. Azota se probaltam ujra mert ugy se sikerul. Nem tudok ennyi hulyeseget megtanulni mint ami ott szukseges. Azota vagy gyari munkas vagyok vagy munkanelkuli.
2018. dec. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
32%
#11.a kérdés az volt,hogy mi mihez kezdenénk.én leírtam,hogy én mihez kezdtem érettségi nélkül.Amúgy amit írtál,van benne igazság;viszont szerintem külföldön jobban fizetnek azok a munkák amiket érettségi nélkül is lehet csinálni mint otthon.Ebből az következik,hogy jobban tudsz élni.De ez csak az én véleményem és csak a tapasztalatom írtam le.
2018. dec. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Dolgoznek. Nekem sincs meg, 2000-es evek elejen vegeztem a szakiskolaval. Igaz eleinte gyar meg muhelyek ahol nem vastag a fizetes.

Jelenleg meg szerzodeses katonakent, nem Magyarorszagon atlag felett keresek, tobbet mint sok erettsegivel rendelkezo es velem egykoru, van sajat hazam videken es tamogatott alberlet megyeszekhelyen. 50 evesen meg mehetek nyugdijba.

2018. dec. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%

Első vagyok, igen, nem 8 általános után rögtön vállalkoztak a haverok. Amit én bennük csodálok mai napig, az akarat és a hit. Hittek, hogy amibe belekezdenek, az fog is működni. Otthon éltek, meló akár 2-3 munkahelyen, bár mit. Volt kis pénz félre téve és rohangáltak, ki hajlandó kölcsön adni indulásra. Kezdetben a hit és a napi 18 óra körüli munka.

Ahogy mondják, a legnehezebb, az összes hivatalos engedély beszerzése. Úgy néz ki, a hivataloknak egyáltalán nem érdeke, hogy beinduljon valami, amiből tulajdon kép adó folyik be. Az ő fizujuk is az adóból van, de nem igen érdekli őket.

2018. dec. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
31%

13-as, Bameg, élő példa vagy arra hogy pénzes hülye osztja az észt. Letörne a karod, vagy rád szakadna a ház ha leírnád KONKRÉTAN mivel foglalkozol külföldön érettségi nélkül?


Oké, több nyelvet beszélsz, oké, egészségesen táplálkozol, köszönjük a randoim, érdektelenb infókat.


A szakmádat szeretné megtudni a kérdező, meg most már mi is, mert mintha titoktartás kötelezne.

Tegyük fel tudok németül, angolul, dánul. Kimegyek Dániába minden fajta papír nélkül hogy bármihez is értenék.

Mihez kezdek?


Te pl mihez kezdtél, hogy most megengedheted magadnak azt az életszinvonalat amit leirtál?


Na, erre kíváncsi a kérdező, meg a 11-es hozzászóló is.

2018. dec. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
40%

Felkötném magam, vagy letenném minden áron.

De komolyan. Az érettségi egy vicc. Semmit nem tanultam rá, és közepes átlaggal letettem. Egyáltalán nem tudom megérteni, mi olyan hű de nehéz rajta...

Az egyetem a nehéz. Annak nem mertem nekimenni. Szakmával (hiányszakmával) viszont nincs rossz dolgom. Amit estin szereztem. Ha valaki akar valamit, el tudja érni. Picsogni mindig könnyebb.

2018. dec. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

#16.Egyáltalán nem osztom az észt.És pénzesnek sem gondolom magam.Felszolgálóként dolgozom egy étteremben.Amikor jelentkeztem a munkára, a CV-be csak a tapasztalataimat,előző munkahelyeket írtam stb...senki nem volt kíváncsi h van e érettségim.felvettek próbaidőre,és mivel nem voltam egy balf**z ezért már 5 éve itt dolgozom.

Nem értem ez miért annyira furcsa.De nem csak felszolgálóként,ha egy kicsit is beszéled az adott ország nyelvét akkor simán lehetsz eladó vagy amíg jobban nem megy a nyelv takarítassz és még a takarítói fizuból is elvagy.Ha jogsid van akkor taxi.Most légyszíves ne kérd,hogy soroljam fel hany 1000 féle munkát tudsz csinálni külföldön.attól is függ mit SZERETSZ csinálni.

2018. dec. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
32%

Ezt volt olyan nehéz leírni? Köszönjük, végre van realitás szaga a válaszodnak.

Erre voltunk kíváncsiak. Danke schön!

2018. dec. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!