Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ha ti ismerősök által rögtön...

Ha ti ismerősök által rögtön érettségi után kitudnátok menni Angliába mihez kezdenétek?

Figyelt kérdés
Egy ismerős felajánlotta, hogy most érettségi után segítene kijutni Angliába...sajnos nem volt időnk részleteket megbeszélni, csak azt hogy a fia màr hat éve kint van családjával. Legközelebb par hét múlva találkozom ezzel a hölggyel milyen kérdéseket érdemes feltennem neki mert engem eléggé meglepett az ajánlata és hirtelen nem tudtam mit kérdezzek amivel kideríthetem, hogy tényleg segíteni szeretne vagy más célja van, meg egyáltalán egy frissen érettségizett 19 éves lány mégis mihez kezdhetne? Lehetne jelentkezni valami suliba vagy képzésre? Csak, hogy eljátsszunk a gondolattal.

2016. máj. 12. 14:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Idekint nem a vegzettseged szamit,hanem a nyelvtudasod. Persze a vegzettseg is hozzajarul,de hiaba vagy kepzett,ha nem beszelsz angolul. Es a kezdotoke is sokat szamit. Most csak szamold ki:

1. Repulojegy kb 30-40£ jobb esetben

2. Szoba berles (ez ami neccesebb): Mondjuk legyen egy single room ami olyan 90-100£ hetente,de fizess be 2 heti depot meg egy het rentet (ha 100£al szamolom az maris 300£) tehat mar 340£nal jarunk.

3. Akkor ott az NI card intezese ami nelkul nem allhatsz munkaba. Az is ido mire megerkezik, de legalabb a reg szam kell,s altalaban az elso fizu a harmadik hetvegen szokott jonni(de van amikor elobb) es addig meg kell elned valamibol. Hat olyan 200£ot mondok erre,hogy ne erjen meglepetes.


Szoval ez 550£ ami also hangon 220 ezer Ft.


Amit kerdezz meg,hogy lehetsz e naluk az elso fizetesedig, segitenek e munkat talalni,es segit e mindent elintezni neked.

2016. máj. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszod! Sokat segítettél! A nyelv megy, szeretem. engem is a munka része aggaszt inkább!
2016. máj. 12. 15:31
 3/6 anonim ***** válasza:
Munka része ne aggasszon! Ha tudsz angolul, értesz is valamihez, és nem vagy válogatós, találsz munkát.
2016. máj. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Persze én azt értem, de szerintetek így végzettség nélkül van más esély a takarítón és a babysitteren kívül? Vagy érdemes ezekkel beérni és összegyűjteni valami képzés elvégzésére?:)
2016. máj. 12. 19:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem csak takarito meg bebiszitter lehetsz. Kepzeld van egy ismerosom aki automosokent kezdett 8 altalanossal. Eltelt 10 ev, most diplomazott es ugyvezeto igazgato Anglia legjobb mukormos szalonja az ove meg a felesegeert. En pl nem reg jottem ki kitchen porter voltam,de most mar general assistant vagyok egy szallodaba, mert rajottek,hogy jo beszelem az angolt. Szoval lehet itt elore haladni,s akar sima erettsegivel is neki vaghatsz! Egyet fogadj meg jo tanacskent. Nezz szet,hogy kikkel haverkodsz a magyarok kozul!
2016. máj. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Kezd el takaritani. Otthoni berek 3xat megkapod. S mellette tanulhatsz tovabb,mikor mar rendbe jott az eleted
2016. máj. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!