Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan vágjak vissza, hogy...

Hogyan vágjak vissza, hogy többet ne piszkáljon?

Figyelt kérdés

A sulimban mindig ebédelek mielött elmegyek edzésre aminek csak 9-kor van vége, hogy ne üres hassal menjek. De az ebéd nekem ingyenes mert ott dolgozik a bátyám az iskolában (Minden tanárnak akinek a gyereke oda jár annak ingyenes) és a konyhás mindig beszól valamivel. De ami a legjobban felháborított az ma volt. Amikor vittem vissza a tálcát megkaptam azt, hogy aki nem fizet ne jöjjön le. (Nem lenne ezzel semmi gond ha nem flegman a munkatarsanak mondta volna hanem nekem. ) Amikor lementem mert kellett inzulinoznom akkor is mindig beszolt. (A konyhás idősebb nagyobbdarab nő)


16/L



2018. dec. 7. 13:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A bátyádnak szólj majd ő lemeccseli a konyhás nénivel.Amúgy sajnálja tőled mert ő kevesebbet tud hazavinni így..
2018. dec. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem szeretném belekeverni :/ Mert így is sok dolga van és nem pont az én problémám hiányzik neki
2018. dec. 7. 14:05
 3/8 anonim ***** válasza:

Kemény lány vagy, miért nem rendezed le a nyuggerrel?

Figyi, ne hagyd hogy bántson. Ne foglalkozz vele, valószínűleg valami magányos bunkó vénasszony akinek a pultból a véleménye senkit se izgat. Foglalkozz azzal aki szeret elfogad téged és megérdemli hogy foglalkozz vele, aki megérdemel Téged.

2018. dec. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőle, hogy ő mennyit fizet az ebédért. Fix, hogy nem fizet, de nyilván eszik.

Ne vidd vissza a tálcát, és ha rád szólnak, mondd meg, hogy nem kívánod hallgatni, ahogy sérteget.

2018. dec. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Figyelmen kívül kell hagyni, majd megunja.

Ha mégsem, akkor meg beszélj vele ebédidőn kívül és értesd meg vele, hogy senkinek se jó az ha zsémbel.

2018. dec. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én megkérdezném tőle őszintén hogy mi a baja, miért nem tudja szó nélkül hagyni hogy neked lehetőséged van ingyen enni, miért zavarja ez. K*va kíváncsi lennék mit válaszolna, persze valószínűleg semmi értelmeset nem tudna kinyögni :) de szerintem egy próbát megér, hiszen így lenne a legkorrektebb és mégcsak szemtelen vagy tiszteletlen sem lennél ettől (pedig azt érdemelné)
2018. dec. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szőrös szívű lehet, gondolom se kutyája se macskája sincs. Gondolom egy érzést akar elérni benned, azt hogy szégyeld magadat. Azért ezt megbeszélném az osztályfőnökkel, esetleg az iskola igazgatójával, hogy meddig kell elviselned a beszólásait.
2018. dec. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! Sokat segítettetek! :) Ment a zöld kéz mindenkinek!
2018. dec. 12. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!