Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám elérni, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám elérni, hogy a fia fel akarjon szedni? Mégse kérdezhetem a magántanáromat, hogy amúgy a fiadnak van barátnője? (Tegeződünk. )

Figyelt kérdés
Sziasztok! 24 éves vagyok, elkezdtem magántanárhoz járni németet tanulni. De micsoda genetika van a családban, fú... A tanárnőm egy iszonyat dögös negyvenes, simán 30-asnak mondanám, bomba test, stílusosan öltözik, arca is egy angyalé a kék szemeivel, meg hosszú hullámos szőke hajával. A férje... Nekem már ugye túl idős, de nem vagyok vak. Iszonyat sármos férfi, de már ahogy megszólal az is... Mindig elegánsan jár, udvarias, kiforrott vérbeli férfi, nem eresztett pocakot, a korral csak nemesedik, izma is van, sportol. És a gyerekeik. A lányuk a kisebbik gyerekük, velük él, nálam fiatalabb, de csak pár évvel. Egyszerűen gyönyörű, az anyjára ütött, de lehet még szebb, hisz nagyon fiatal. Arca szinte az anyjáé csak fiatalabb, de neki barna a haja, szintén hosszú, de egyenesen hordja. Bomba alak, mint egy VS modell, csak alacsonyabb meg formásabb azoknál. Nagyon nőiesen öltözik, pedig az ő korában nem ez a módi. De nem teszi ki semmijét, mégis feltűnő szépség, tuti a pasik az utcán nyálcsorogva forognak utána. Na és a tanárom fia. Basszus... :D Kegyetlenül helyes, sportos, sima egyszerű öltözködése van, de abban is feltűnően jó pasi. Már külön lakik meg dolgozik, a kédei húszas éveiben jár úgy tippelem. Pont mivel nem lakik otthon csak 1X láttam. De látnám még szívesen, bár ő is beszélne németül, korrepetálhatna. :D Micsoda genetika, am nem élnek rosszul, van pénzük, de nem is olyan hű de gazdagok, szóval nincsenek elszállva maguktól egyáltalán. Láttam pl. a tanárnőm fia tök egyszerű Lenovo mobilja van, nem az a méregdrága csúszkészülék, pedig megengedhetné magának (a tanárnőmnek méregdrága csúcskészüléke van, szóval tudom, samsung 9). Barátnőmnek is meséltem a magántanáromékról, persze egyből képet akart, és mikor mutattam neki, elismerte, igaz amit mondtam.
2018. szept. 10. 21:48
 1/8 A kérdező kommentje:

Ja!

Az olyan kommentek nem kellenek, hogy max megdönt 2X mert se én nem vagyok bolond, se a srácot nem ismerjük, ugyanakkora eséllyel lehet tisztesseges, sőt nagyobb rá az esély, nyilván jó nevelést kapott.

Ismerkedő privátok válaszatlanul maradnak.

2018. szept. 10. 21:54
 2/8 anonim ***** válasza:
10%

Ha tetszik a pasi, mit érdekel hogy jómódúak-e vagy sem? Mivel ennyire ecsetelted a pénz témát,szerintem neked az a fontosabb. Úgyhogy remélem szegény srácnak te nem jössz be.


34N

2018. szept. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

Mutass mar kepet, a leirasod nagyon kivancsiva tett :D (mindenfele rosszindulat nelkul mondom ezt, tenyleg erdekel)

Hat en megprobalnam megkeresni a sracot facebook-on (tudod a tanarod vezeteknevet, tehat nem lehet nehez) es bejelolod, irsz neki. Ha ez nem opcio, en akar anyukajatol ks megkerdeznem, hogy szingli-e. Aranyosnak fogja talalni szerintem. :)

2018. szept. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
12%
Neked van gyereked?
2018. szept. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
16%
Te egy külsőségekre adó, anyagias golddigger vagy. Pfejjj!!!
2018. szept. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 próbálokkedveslenni ***** válasza:
84%
Én is megnéznék egy családi fotót róluk.
2018. szept. 11. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan kérdezz rá, ha kedvel a tanárod, még lehet, hogy be is mutat neki, hátha...

A hasonló korú anyukák szeretnek keríteni.

De ha facen megnézed, ott ki is derülhet, ha van barátnője.

2018. szept. 11. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
66%

Ugyláttom neked az egész család tetszik 🤣


És te rendelkezzel ilyen jò genetikával mint ök? Mert ha nem kár lenne az ö genetikáját keverni a tiedel :D


De igen nekem is furcsa h mennyire ecseteled az anyagi helyzetüket..

2018. szept. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!