Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha semmilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha semmilyen közösségi oldalon nem tudok elérni egy személyt, és másoknak se reagál mintha meghalt volna?

Figyelt kérdés
Már arra gondoltam, hogy írok az anyjának, hogy mi van vele. Viszont láttam azóta, tehát él.
2018. okt. 6. 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Én spec eltűntem. Ne is keressenek. Oka van, ha valaki "eltűnik".

Hagyd békén

2018. okt. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha valakit keresel azt nem közösségi oldalon teszi egy normális ember, hanem személyesen felhívja. Ha aggódik az illetőért. Mindenkit el lehet érni, ha akarják.
2018. okt. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha én eltűnök a világ elől az azért van, mert el akarok tűnni, és nem vagyok kíváncsi senkire ergo annak sem örülnék, ha ezidő alatt zaklatnának ( kivéve ha életbevágóan fontos) ha valaki "felszívódik" egy időre azt nem azért teszi, hogy keressék, hanem mert nyugalmat akar. Hagy amég ő jelentkezik
2018. okt. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá az utcán, vagy ahol megtalálni, hívd fel telefonon, írj neki levelet!
2018. okt. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!