Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hány éves vagy most és mivel...

Hány éves vagy most és mivel foglalkozol? Mit értél el eddig es mit szeretnél még elérni?

Figyelt kérdés
2018. dec. 13. 17:34
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Építőipari cégnél vagyok, építésvezető-műszaki előkészítő, néha projekteket viszek.


Lassan 30 éves vagyok, néha azt érzem, egész sok mindent elértem, néha meg azt, hogy semmit. Attól függ honnan nézem.


27 évesen még diákhitelem volt, nulla megtakarításom, nulla munkatapasztalatom, nem volt jogsim, otthonülős voltam. Ehhez képest most van jogosítványom, van 350+ ezres fizetésem, céges autóm, közel 7 milliós megtakarításom. Vannak hobbijaim, aktívan kihasznált szabadidőm.


Mégsem érzem azt, hogy nagyon előre lennék az életben. Szeretnék sokkal fentebb lépni, hogy ne csak egy sima alkalmazott legyek, szeretnék saját lakást, utazásokat.


Sajnos az, hogy albérletben csak szobát bérelek, az eléggé lelombozza a mindennapjaimat. Jó lenne végre egy saját kis lakás, amit kényem kedvem szerint alakítok, nem idegeneket kerülgetek. Illetve párkapcsolat hiányzik, de az évek óta nem volt még kilátásban sem. Sem vonzó, sem megnyerő nem vagyok, így egyedül meg elég nehéz bármire is jutni.

2018. dec. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
51%
Sok, semmit, valamit.
2018. dec. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

28 éves rezidens háziorvos vagyok. 25 évesen diplomáztam majd elkezdtem a szakképzést de az eredeti területen nem éreztem jól magam. Most a háziorvoslás nagyon tetszik, úgy érzem ezt egy életen át tudnám csinálni. Még kicsit kevesebb mint másfél év és szakorvos leszek. Valahol Veszprém megyében szeretnék majd magamnak egy praxist venni, lehet vegyes is. Most van 8 millió megtakarításom, azt szeretném majd praxisvásárlásra fordítani ha kell. ha olcsón találok jó praxist, akkor majd lakást szeretnék belőle, még gyűjtök hozzá.

Ezen kívül van egy régi de nagyon keveset fogyasztó autóm nekem ez elég.

Mit szeretnék elérni? Az életben nem a pénz a fontos, hanem az, hogy az ember talljon egy igazi társat maga mellé. Sajnos nekem még soha nem volt normális párkapcsolatom, az minden vágyam, hogy találkozzak egy aranyos lányt akinek nem az a fontos, hogy a férfi egy kigyúrt nagypofájú egyén legyen aki a semmire döngeti a mellét. Egy lányt akit szerethetek, akivel családot tudok alapítani, és akivel boldogok lehetünk...

2018. dec. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

33 eves vagyok. 2006 ota szerzodeses katona vagyok, nem Magyarorszagon.

Csalad 2 gyerekkel, sajat lakas videken, tamogatott alberlet varoson.

Ujabb torvenymodositassal a tamogatast felhasznalhatom lakashitelre, szoval jol jonne lassan egy nagyobb sajat lakas varoson.

Meg egy nagyobb auto.

2018. dec. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
56%

20 eves vagyok

2 nyelven beszekek folyekonyan, 1et picit, es egy masikat most tanulok egyetemen, egy olyan szakon amit imadok es erdekel is

A baratommal elek, van egy kisebb “vallakozasom” es a mekiben dolgozom

Kulsomre nem panaszkodhatok, a baratom es a csaladom mindenben tamogatnak, 1 baratnom van csak

Mondhatni, minden jol megy, jol tanulok, stabil kapcsolat, biztos jovokep

Megis utalom az eletem. Beteg vagyok es sajnos nincs keret terapiara, hiaba latom racionalisan a dolgokat, az erzelmeim miatt nem tudok esszeruen viselkedni, es ezt tudom is jol. Egyre jobban utalok mindent, egyre kevesebb a nyugis, nem depresszios pillanat, egyre tobbet gondolok az ongyilkossagra. Nem total szr az eletem, ha megolnem magam senki se ertene, miert, csak a parom, hiszen o el velem, o tudja milyen is vagyok valojaban, es hogy csak a szerettein kedveert es talan egy “egyszer majd jobb lesz” gondolatert elek meg...

de nem elvezem az eletet es nem latom ertelmet, a betegsegem miatt tulsagosan sok mindenben vagyok korlatozva es ez fajdalmat okoz napi szinten.

Remelem a vizsgaim jol sikerulnek ha egyaltalan tudok rajuk tanulni... lehet akkor kapok egy kis eletkedvet es nem olom meg magam ujevkor.

2018. dec. 14. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

24 éves férfi vagyok. Van egy forgácsoló szakmám, nyelvvizsgám, jelenleg pedig gépészmérnöknek tanulok, ahol már nyertem országos járműépítő versenyen. Párommal magunkat tartjuk el, külön albérletben. Sikerült vennem egy 20 éves autót a verseny fődíjából. 3 éve lefogytam úgy 35-40 kg-t, amiből sajnos 20 visszajött, mert kevés egyetem alatt a szabadidőm, így nem tudok sportolni.

A céljaim közt van, hogy újra lefogyjak, legyen egy biztos, jó állásom, szép (és házam, autóm, gyerekek. Jelenleg a külföldre költözés is cél, bár remélem nem jut odáig az ország, hogy el kelljen mennem.

2018. dec. 14. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
B+, de szar lehet a 7 számjegyű fizetésből tengődni.
2018. dec. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

"B+, de szar lehet a 7 számjegyű fizetésből tengődni."


Troll. Csak szeretné ha ilyen magas fizetése lenne. Gyakorin erre az egy dologra jó a százalék. Akinek ilyen alacsony az biztosan troll.

2018. dec. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
15, nyolc általános,középfokú angol nyelv vizsga. és amit elszeretnék érni az életben, az talán a reggeli buszom:(
2018. dec. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:

16/l tanulok, nem vagyok jó nyelvből, nem jó az alakom, van pár barátom, kapcsolatom még nem volt, tudok rajzolni, rossz a kapcsolatom a családommal, unalmas az életem.

Az életcélom az hogy legyenek gyerekeim. Akár örökbefogadással is de szükségem van gyerekekre.

2018. dec. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!