Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a titka a boldog életnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a titka a boldog életnek pár nélkul, hogy lehet elérni?

Figyelt kérdés

Nagyon sok szenvedésben volt részem a párkapcsolatok terén. Nem volt hosszutávu kapcsolatom amiben át tudtam volna adni a saját érzéseimet és befogadni a férfiét.

Sokszor egy csapásként éltem meg, hogy miért nem élhetem ezt meg.


Rájottem, hogy a gyerekkoromban nagyon sok volt az elakadás. Érzelmileg ha a szulok alacsony szinten vannak, - nem olelnek meg soha, gyermeteg infantilis érzelmi reakcioik vannak - akkor az ember ezt a szuloi mintát tudja eloszor ujbol élni , illetve a hiányokat potolni akarja.

Ezért hiábavalo kapcsolodásokba bonyolodtam férfiakkal, ahol alárendelt szerepben voltam, lelki burkolt bántásokban volt részem, érzelmi zsarolás stb.rámhárították a felelosséget , engem okoltak mindenért.


Nem fekudtem le veluk emiatt visszatáncoltam mindig..de sok gyotrelmet okozott a testi vágy és érzelmi vágy ..

Most ugy érzem sok midenen tul vagyok lelkileg, de már olyan sok volt a rossz tapasztalásom férfiakkal , hogy el sem hinném , hogy lehet jo is. Be is zártam eléggé, de ezt tudom és igyekszem nyitni amennyire megy. Csak egyedul nem lehet a félelmeket letorni magában az embernek.


Nem tudom harmonikusan hogyan lehet megvalositani férfi nélkul az életét egy nonek. Sokszor érzem azt, hogy jobb akkor enélkul mint a rossz.

Energiákat kiegyenliteni, jin-jang egyensuly .

Mostban élni, kis dolgokban meglátni a szépet, hálásnak lenni...

Más emberi kapcsolatokban adni..

A noi szeretetet kiadni így még mindig nehéz..



2018. okt. 10. 20:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
A pár nélküli boldog élet titka, hogy képes vagy pár nélkül is boldog lenni. További fából vaskarika tanácsokhoz is fordulhatsz hozzám bizalommal! :)
2018. okt. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Tapasztalni szeretnél, de elzárkózol előle. Így sajnos nem is fog menni. Szerintem magadat korlátozod ennek felelősségét pedig eltolod magadtól, hogy még véletlenül se kelljen bátornak lenned.

34/f

2018. okt. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem nem igazán lehet boldognak lenni pár nélkül. Kivéve, ha nagyon vallásos vagy. Apáca, szent, ilyesmi.
2018. okt. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Egyszerű: olyasmit kell találnod, ami élvezetesebb és hasznosabb is, mint a pár után kujtorgás. És ilyen dolgot nem nehéz lelni, egész csomó van belőle. Nem a párkapcsolat a boldogság kizárólagos forrása - elég megnézni, milyen szép ütemben nő a válások, szakítások száma. Ha nincs párkapcsolatod, rengeteg stresszt, megfelelési kényszert, alkalmazkodási kényszert megspórolhatsz.
2018. okt. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Meg szeretet is..szencedélyt, noiség megélését.

Éremnek két oldala van.

A munkám muvészpálya, érzelmileg ki tudok benne teljesedni, de csak egy szintig..

2018. okt. 10. 20:58
 6/18 anonim ***** válasza:
Miért nem olyan férfiakkal jöttél inkább össze, akikkel nem vagy alárendelt szerepben?
2018. okt. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
nem vonzottam be ilyen férfit sajnos.
2018. okt. 10. 21:21
 8/18 anonim ***** válasza:
Majd ha elér a szerelem....
2018. okt. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

szerelem egy képlékeny dolog.

a kérdésem arra irányult, hogy enélkul hogyan legyen az ember harmonikus..

2018. okt. 10. 22:27
 10/18 A kérdező kommentje:
ugy látszik ez már tulzott egyetemi szinvonalu kérdéskor erre a sitera..multkor azt tettem fel kérdésnek , hogy mitol áll fel a farkatok a villamoson arra rogton 20an irtak..
2018. okt. 11. 00:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!