Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Te mit csinálnál ha jönne...

Te mit csinálnál ha jönne veled szembe egy nyugdíjas csoport és nem állnak félre?

Figyelt kérdés

Megtörtént szituáció, adott egy járda és azon jön veled szembe 3 nyugdíjas hölgy egymás mellett és nem akarnak félre állni. Az egyik oldalon házfal van, a járda másik oldalán pedig hatalmas sár. Te mit tennél?


-Beleugrasz a sárba

-Megfordulsz és elfutsz az ellenkező irányba

-Felszívod magad és beléjük ütközöl, majd hallgatod a rikácsolásukat

-Megállsz egy helyben a járda szélén imádkozva hogy kerüljenek ki, de úgysem fognak, belöknek a sárba


2018. dec. 15. 08:25
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
87%
van szám... meg szólalnék, hogy elnézést, el szeretnék menni... vagy hogy legyenek szívesek elengedni.. vagy valami
2018. dec. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
62%
te mit csináltál amúgy?
2018. dec. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
44%
Nekem még soha nem volt ilyen frontális karambol helyzetem gyalogosan, bár jöttek velem szemben gyakran, sok öreg együtt - valahogy mégis megoldottuk, nem rikácsolt senki, nem löktek bele senkit a sárba, nem futamodtunk meg. Van ennek valami oka, hogy neked ez világrengető probléma.
2018. dec. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
75%

Velem mindig ez van, nem képesek egy szűk embernyi utat biztosítani. Én általában leugrok a sárba ilyenkor, vagy bringaútra vagy oldalazok, közben morgok magamban. Tegnap olyan cipőben voltam, hogy a sárba nem akartam lemenni; meglepett az ütközés ereje. :D


Egyszerűen az emberek ennyire nem figyelnek másokra - de magukra se és semmire sem.

Egyébként a közlekedő emberen rengeteget gondolkozom, hogy... Ennyire, de ennyire, de ennyire nem figyelnek, gondolkoznak...

Vagy nem nyomják meg az átkeléshez a gombot és mind várunk, vagy jön 3 és mindhárom megnyomja, pedig jól világít.

Nyomja a villamos gombját, amíg az még nem világít, de akár megy a villamos.

Elállja az utat, de totálisan, teljesen.

Nem hagy egy összehúzott embernyi utat a szembejövőnek.

Tömegben nem ülnek le az üres helyekre, így még kevésbé férnek el az emberek - vagy kevesebben férnek fel.

Beáll centikre (vagy akár hozzád is ér), úgy, hogy a tömeg mértéke nem indokolja.

Az ürestől ahhoz az ajtóhoz gyalogol át felszállni, ahol már vannak, nehogy gördülékeny legyen a felszállás.


Stb..

2018. dec. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
Én a lehető leglogikusabb lépést tettem meg, fogtam magam és beléjük mentem, nem fogom összesározni a cipőmet pár bunkó nyugdíjas miatt.
2018. dec. 15. 09:08
 6/38 anonim ***** válasza:
24%
Hát "kedves" kérdező nagy paraszt vagy. Majd képzeld el majd 80evesen a hülyegyerek majd beléd megy ...jaaaj mert nehogy ám a fiatalabb legyen az udvariasabb inkább az engedje el a fiatalt? Hát hol élsz te ? Néma gyereknek anyja se. Remélem te is így jársz majd és öregen majd valami idióta belelok a sárba... Hány éves vagy amúgy hogy annyi eszed legyen ezt ki kell írni ide ? :D
2018. dec. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 October15 ***** válasza:
35%

Magyarán egy paraszt vagy aki önigazolást keres. XD Nem, a nyomoroddal ugyan nem vagy egyedül de szerencsére kevés ember él vele.

Normális ember kinyitja a száját. Vagy megáll és a nyugdíjasok aligha fogják belelökni a sárba. :D

2018. dec. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
47%

Jó nagy paraszt vagy.

Nem tudsz annyit kinyögni a szádon, hogy elnézést, szeretnék elmenni?


Arra azért kíváncsi vagyok hogy csak a nyugdíjas nénikkel vagy-e ilyen kemény legény, vagy ha szekrényajtó jött volna így veled szemben (ők is szoktak ám), akkor is tajparaszt lettél volna.

2018. dec. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
24%
Ja, és rohadtul megvan a véleményem azokról, akik a gyengébbekkel keménykednek.
2018. dec. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
32%
én nem mennék nekik mennék és ha nem áll félre, megállnék és majd észreveszi magát és arrébb megy ő, am is jön 3 szembe, 1 előtt állok, 2 tovább megy akkor elmegyek mellette amint tovább haladt a másik kettő
2018. dec. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!