Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Te mit csinálnál ha jönne...

Te mit csinálnál ha jönne veled szembe egy nyugdíjas csoport és nem állnak félre?

Figyelt kérdés

Megtörtént szituáció, adott egy járda és azon jön veled szembe 3 nyugdíjas hölgy egymás mellett és nem akarnak félre állni. Az egyik oldalon házfal van, a járda másik oldalán pedig hatalmas sár. Te mit tennél?


-Beleugrasz a sárba

-Megfordulsz és elfutsz az ellenkező irányba

-Felszívod magad és beléjük ütközöl, majd hallgatod a rikácsolásukat

-Megállsz egy helyben a járda szélén imádkozva hogy kerüljenek ki, de úgysem fognak, belöknek a sárba


2018. dec. 15. 08:25
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
38%

"Sáros lesz a cipőd. Ráadásul a becsületed is eladod."


kit érdekel.


Amúgy velem ez sokszor megesik, jön valaki szembe, mondom nem is szólnék hogy bocs állj már arrébb, én is el szeretnék férni a járdán haver, vagy valami, arrébb állok vagy átmegyek a másik oldalra, azt cső, menjen ahova jólesik.


plusz idősebb emberrel amúgy sem lehet szót érteni nagyon, élik a saját világukat, egyszerűbb így, gyerekkel se.

2018. dec. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
70%
Értem a bajod, mert én is folyamat találkozom ilyen csoportokkal meg családokkal, akik képtelenek fél pillanatra besorolni egymás mögé, hogy mindannyian elférjünk a járdán.
2018. dec. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
45%

Azt mondanám, hogy elnézést (mindig létezik +1 (vagy több) opció :) ). Ha nem értenek a szóból, akkor elmegyek mellettük, beléjük ütközök, elmegyek közöttük, ha kell, akár vállal is. Leszarom, hogy öreg, gyerek, vagy velem egykorú. Ha belém köt, akkor fel is rúgom (vicceltem, mondja csak a magáét nyugodtan, én úgysem hallom)


(Egyébként egy Stephen King könyvnyi anyagot tudnék ide leírni én is az öregek pofátlanságairól.)

2018. dec. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
57%

"És ha nem kerülnek ki, hanem beléd jönnek, ami valószínűbb? Még úgy is te leszel a hibás.


Meg miért kéne megállni? Ugyanannyi jogod van a járdán lenni mint nekik."

Azért állok meg, mert udvarias vagyok, és mert én könnyebben félrehúzódóm, mint ők, legalábbis alapból, fiatalabb lévén. És mint írtam, még életemben nem jöttek belém nyugdíjasok, nekem ez nem valószínűbb. Hibás meg nem lehetek, ha megálltam és félrehúzódtam az útjukból, ha mégis engem hibáztatnának, akkor kinyitnám a számat, és közölném, hogy nincs igazuk.

Számomra ez az eset továbbra is valószerűtlen. Én tisztelem az öregeket, ennyi. És nem leszek tajparaszt azért, mert a másik talán az. Továbbra a járdán közlekedés nekem nem arról szól, hogy megyek előre, mint egy tank, akárki és akármi is jön velem szembe.

Tessék nyugodtan lepontozni.


És TE mit csináltál kérdező, mert gondolom veled történt az eset?

2018. dec. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:

"mert én könnyebben félrehúzódóm, mint ők,"


Nem tudsz félrehúzodni mert egyik oldalon fal van a másikokon hatalmas sár, még mindig nem sikerült elolvasni a kérdést?

2018. dec. 16. 08:02
 36/38 anonim ***** válasza:
50%

Kérdező. Hagyjad ezeket az ostobákat, látod hogy fogalmuk sincs róla mi folyik körülöttük :D ha megtudnák hogy forog a Föld elszédülnének.


Én teljesen egyetértek veled, ha valaki normális velem szemben, akkor én is az vagyok de had ne kelljen már lemenni csicskába és rálapulni a falra vagy belemászni a sárba csak azért mert néhány paraszt nem tudja összehúzni magát

2018. dec. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
43%
Kedves Válaszolók, szerintem hagyjuk, talán a kérdező kielégült már a sok lepontozásban. Vajon hova siethetett annyira, hogy ezt a kérdést nem tudta emberi módon megoldani? sietett elmondani és egész napját azzal tölteni, hogy gyűlöli az öregeket és - halványan megjelent a babakocsisokat, az anyákat és kisgyerekeket is és a VÁLASZOLÓKAT is. A kérdés lényege ez bolt - a gyűlölet és az idő tökéletes elvesztegetése erre. További jó gyűlölködést a kérdezőnek - ez valószínűleg az élete értelme - mi pedig menjünk a dolgunkra.
2018. dec. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Beleugrok a sárba és szidom az ellenzék ősi mesterséget űző anyukáját, amiért azt hazudják, hogy rossz az egészségügy, közben meg annyi a még élő nyugger mint a rosszseb.
2019. nov. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!