Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Te mit csinálnál ha jönne...

Te mit csinálnál ha jönne veled szembe egy nyugdíjas csoport és nem állnak félre?

Figyelt kérdés

Megtörtént szituáció, adott egy járda és azon jön veled szembe 3 nyugdíjas hölgy egymás mellett és nem akarnak félre állni. Az egyik oldalon házfal van, a járda másik oldalán pedig hatalmas sár. Te mit tennél?


-Beleugrasz a sárba

-Megfordulsz és elfutsz az ellenkező irányba

-Felszívod magad és beléjük ütközöl, majd hallgatod a rikácsolásukat

-Megállsz egy helyben a járda szélén imádkozva hogy kerüljenek ki, de úgysem fognak, belöknek a sárba


2018. dec. 15. 08:25
1 2 3 4
 21/38 October15 ***** válasza:
47%

Talán valami statisztikát vezetsz arról, hogy hányszor mentek neked öregek? :D

Amúgy a taj paraszt utazóközönséget az ilyen 55-63 közötti korosztályban kell keresni. A 70-80 évesek ritkábban tolják fullba a kretént.

2018. dec. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
89%

Én kapásból mindenkit kikerülök, nem érdekel ki az, gyerek vagy felnőtt.


Had menjen a dolgára.


Amúgy átmennék az utca másik oldalára, azt menjenek ahova akarnak.

2018. dec. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:

"Amúgy átmennék az utca másik oldalára, azt menjenek ahova akarnak."


Sáros lesz a cipőd. Ráadásul a becsületed is eladod.

2018. dec. 15. 10:01
 24/38 anonim ***** válasza:
100%

Bizony sokszor megesik, hogy mások miatt nekem kell belemenni a sárba, szarba, árokba. Ugye én vagyok a fiú, a másik meg az idős, a nő, a babakocsi meg az anyámkínja...


Fellökni embert max akkor szoktam, ha nem lehet tőle leszállni a villamosról. Nem bunkóságból, muszájból.

2018. dec. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
56%

Egyszerű, megyek tovább (a házfal mellett, hogy "véletlenül" se lökjön a sárba) amég nem érünk egymás elé. Álljanak félre ők, nem én foglalom el az egész Xaros járdát.


Ha azt várják, hogy én menjek arrébb, mert ő túl öreg, hogy 2 lépést megtegyen én elálldogállok ott amég félre nem állnak.


Nyilván más a helyzet a járókeretes öregekkel és azokkal akik tényleg alig bírnak menni. A példa a bunkó parasztokról akik azt hiszik, hogy nekik minden jár csak mert öregek.

2018. dec. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
45%
Kérdező én veled vagyok, én is simán megyek, ha beléütközöm így járt :)
2018. dec. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:
Sokan félreértik a szituációt, 3 öreg egymás mellet megy, simán el lehetne férni ha a 3-ból 1 öreg kicsit beljebb megy, nem járókeretes meg babakocsis esetekről van szó. Bár az egymás mellett 2 babakocsit toló, egész járdát elfoglaló kismamák is egy külön történet.
2018. dec. 15. 10:33
 28/38 anonim ***** válasza:
88%
Ez nem udvariasság kérdése hanem emberség. Nem fogok beleütközni, neki menni senkinek csak azért mert idegesít. Egy picit max ütközik a vállatok de olyan nincs hogy a sárba meg az árokba lök egy idős ember. Meg állsz és megvárod amég van elég helyed vagy "elnézést
2018. dec. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
Vagy "elnézést!" és megvárod amég arrébb mennek.
2018. dec. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
80%

Senkit sem érdekel, ki hány éves, ki az idősebb, vagy bármi ilyen hülyeség.


Ha lassú vagy, húzódj le oldalra a francba, engedd el azokat akik gyorsabbak.

Egy egész járdát ne ne álljál ki a haverjaiddal vagy cuccaiddal széltében, hagyj helyet a közlekedőknek.

Ha ennyi tiszteletet nem adsz meg a közlekedőknek, én sem fogom megadni neked se még ezt aminimális tiszteletet se.

Leszarom ha nyugdíjas vagy, kisgyerekes vagy bármi.

2018. dec. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!