Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Te mit csinálnál ha jönne...

Te mit csinálnál ha jönne veled szembe egy nyugdíjas csoport és nem állnak félre?

Figyelt kérdés

Megtörtént szituáció, adott egy járda és azon jön veled szembe 3 nyugdíjas hölgy egymás mellett és nem akarnak félre állni. Az egyik oldalon házfal van, a járda másik oldalán pedig hatalmas sár. Te mit tennél?


-Beleugrasz a sárba

-Megfordulsz és elfutsz az ellenkező irányba

-Felszívod magad és beléjük ütközöl, majd hallgatod a rikácsolásukat

-Megállsz egy helyben a járda szélén imádkozva hogy kerüljenek ki, de úgysem fognak, belöknek a sárba


2018. dec. 15. 08:25
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
35%
A helyzet raszkolnyikovi. Kérdező, kérlek, tedd fel a kérdést a szüleidnek és nagyszüleidnek. Ők a nevelőid, nekik kell megtanítani, hogy kell helytállni az élet viharában.
2018. dec. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:
80 évesen nem fogok paraszt lenni és nem fogom elfoglalni a járdákat.
2018. dec. 15. 09:19
 13/38 A kérdező kommentje:
Megy az áldozathibáztatás...
2018. dec. 15. 09:21
 14/38 anonim ***** válasza:
68%
Nem a kérdező paraszt, hanem azok a nyuggerek voltak parasztok. Attól hogy valaki idős, még nem biztos hogy normális és kedves, sőt, nekem sajnos pont az ellenkezője igazolódik be nagyon sokszor. Akár a buszon, akár az utcán, teljesen mindegy. Szerintem az idősek kikérik maguknak hogy majd te kerülgesd őket meg ilyenek csak azért mert ő idős. Múltkor a metrón mellém ült egy néni, mit sem törődve azzal hogy a fél s*ggét rámtette. Undorítóan tudnak viselkedni egyes emberek, nem figyelnek másokra. Főleg az idősek, de nagyon sok fiatal és felnőtt ember is ugyanilyen ostoba sz*r.
2018. dec. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
29%
Olyan ez a kérdés és némely válasz, mint egy meggyűlt, gennyes kelés.
2018. dec. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
Én megkérném őket udvariasan, hogy engedjenek át. Ha ez nem működik, akkor természetesen utat törnék úgy, átrendeződjenek olyan módon, hogy 1 embernyi vagy oldalazáshoz fél embernyi járdahely nekem is jusson.
2018. dec. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
36%

Megállok, nem a járda szélén, hanem a falnál, és megvárom, hogy kikerüljenek. Egyébként még életemben nem történt velem hasonló, hogy nyugdíjasok lökdössenek le a sárba, őszintén szólva elég bizarrnak találom ezt az elképzelést.


Amúgy miért is a nyugdíjasnak kellene félreállni? ŐK biztosan nehezebben közlekednek, mint egy fiatalabb, szóval hacsak nem járógipszben vagy, vagy hasonló, akkor neked kell félreállni az illem alapján.

2018. dec. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 October15 ***** válasza:
37%

Áldozathibáztatás? Megfogták a pisilődet vagy mi a rák? XD

Egy büdös paraszt vagy aki idősekkel keménykedik.. hát nehogy te legyél már az áldozat.

Elfoglalja a járdát.. beszrok.. 63 év fölött nem jogosultak a járda használatára vagy mi? XD

Qrva nagy trauma lehetett amúgy... borzasztó! #metoo

2018. dec. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A kérdező kommentje:

"Megállok, nem a járda szélén, hanem a falnál, és megvárom, hogy kikerüljenek"


És ha nem kerülnek ki, hanem beléd jönnek, ami valószínűbb? Még úgy is te leszel a hibás.

Meg miért kéne megállni? Ugyanannyi jogod van a járdán lenni mint nekik.

2018. dec. 15. 09:40
 20/38 October15 ***** válasza:
33%

14.: És ha a nyugger paraszt akkor te is paraszt leszel? :D Igen, ha túltolja a tanya bicajt akkor megvillantom a "kék könyvem" és hangosan felolvastatom vele az utolsó sort: "VAK". [Jogilag és orvosilag a vakság nem ugyanaz.] Utána ég a pofájáról a bőr a komplett villamos előtt. Szórakoztató nézni. :D


De nem fogom odébb lökdösni akkor sem ha paraszt.. mert hát én nem vagyok az.

2018. dec. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!