Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti örültök hogy Adri nyerte...

Ti örültök hogy Adri nyerte meg a párbajt a Való Világ nevű showban?

Figyelt kérdés
Engem teljesen felvillanyzott hogy ő nyerte meg.Krisz' számomra egy teljesen visszataszító személyiség; ahogy beszél a nőkkel, a stílusa.. egyedül csak a megnyerő kinézete volt.Kissé sajnálom Vivient de majd összekapja magát és egy másik pasihoz vonul. Szerintetek Vivi teljesen szétesik vagy a csokihoz/rolandhoz megy?

#Való Világ #VvAdri #VVKrisztián
2018. dec. 16. 22:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Heee?
2018. dec. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%

Szerencsére évek óta nem nézek ilyen szenny műsorokat.

Sajnos a neten kikerülhetetlen a való világos cikkek, ahol folyamatosan olyan címeket látni, hogy ki kivel feküdt le vagy kit szpott le.

Ezekben mi az izgalmas? Még ez felvillanyozott. Engem az villanyozna fel ha nem lenne több ilyen műsor.

2018. dec. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Lehet hogy kissé zavaros neked ez a kérdés, nézd el kérlek, elég izgatott állapotban voltam :d
2018. dec. 16. 22:38
 4/13 anonim ***** válasza:
61%
Nem zavaros mert nem ismerem egyikőjüket sem és nem is érdekel. Az meg régen rossz hogy téged ez foglalkoztat.
2018. dec. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen kérlek titeket ne ide írjátok a fröcsögéseket, számomra aranyosak, szerethetőek a karakterek, valós emberek valós problémákkal. Tudom hogy szabadon el lehet mondani a véleményeteket de én nem szeretném hogy ez a topic egy toxikus undormány legyen. Köszönöm szépen!
2018. dec. 16. 22:42
 6/13 anonim ***** válasza:
83%

Ebben a sorozatban csak önjelölt idióták vannak. XD

Elég volt egy reklámot néznem, már attól meghalt tucatnyi agysejtem.

Nézz értelmes, jó sorozazokat, rengeteg ilyen van.

2018. dec. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a felvetést! Igazábol én csak ezt az egy sorozatot nézem, számomrá jó ez a kis agysejtrombolás :D egy hosszú nap után kikapcsolom magam teljesen és csak ezt nézem
2018. dec. 16. 23:06
 8/13 anonim ***** válasza:
80%

Kár.

Rengeteg jobb, értelmesebb sorozat van, ehelyett a vacak helyett.

2018. dec. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Majd visszanézem, de akkor légyszi írd már le, milyen arányban győzött? Százalék? Egyébként igen, sejtettem, hogy ő megy vissza, de nem Adri miatt, hanem Krisztián alpári stílusa miatt tettem le a voksomat Adrira.
2018. dec. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
77%

"én nem szeretném hogy ez a topic egy toxikus undormány legyen"

Ennek már a kérdés kiírásának pillanatában annyi volt, elvégre a való világról beszélünk, ami önmagában olyan toxikus, mint Chernobili erőmű 4-es reaktora, a csendes óceáni szemét sziget és a világ összes pöcegödre egybevéve.

2018. dec. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!