Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hol lehet találni intelligens,...

Hol lehet találni intelligens, művelt lányokat?

Figyelt kérdés
Komolyan kérdezem.
2018. dec. 18. 12:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nincsenek ilyenek az ismerősi körödben?
2018. dec. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
65%

Normális felsőoktatási intézmények környékén.

És ilyen melóhelyeken, mint: egyetem, könyvtár, múzeum, kutatóhelyek,...

2018. dec. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
Igazából az egyetem egyáltalán nem garancia. Nagyon kevés tényleg intelligens személy jár egyetemre.
2018. dec. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
2018. dec. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Pedig hármasnak igaza van... Nálunk is van pár primitív élőlény (BGE)
2018. dec. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Hármasnak igaza van. Nincs olyan hely ahol bármelyik nem értelmes egyénei csoportosulnának kizárólag.

Az egyetem pláne nem ilyen.

Még azokon a szakokon sem ahol első ránézésre kizárólag mély elhivatottsággal rendelkező hallgatókat várna az ember.

Természettudományos szakokon is olyan infantilis, vagy simán csak hiper közönséges, semmilyen srácok-lányok vannak hogy az hihetetlen (először férfiakat és nőket akartam irni, mert az én fejemben még az él hogy egy 20-25 közti hímet már nem fiúnak mondok, de aztán eszembe jutott kikkel élek egy kollégiumban...a kamasz kor kb 25 éves korig tolódott ki...)


Talán olyan csoportokra tudom mondani hogy nagyon szűrt, ahol nem pontok segitségével vagy benn, meg nem valami közvetlen érdeked származik belőle, mint az egyetemből. Mert oda bárki bekerülhet akinek van elég pontja seggelésből, és szeretne egy hangzatos diplomát, vagy simán csak egy diplomát (ez talán 20 éve működött hogy a tömeg hasraesett attól hogy "diploma", ma már eléggé átlátja a többség ha az adott szak nem más mint alsó osztály délutáni napközi, ahol el lehet bohóckodni 3+n évig).


Szóval olyan csoportokat keress ahol nem érdekből, nem kötelezettségből, és nem gagyi felvételiken keresztül vannak benn az emberek.

Én nekem ilyen egz csillagászati egyesület.

A költözésem előtt egy másik csillagászati egyesületben voltam, ott is csak jó tapasztalataim voltak.

Annyi a gond hogy ritkán találkozik a társaság.


De tudom hogy ez eléggé specifikus érdeklődés az én esetemben (az a sluszpoén hogy biológián vagyok)


Könyvtárakat meg hagyd a fenébe. Az csak az amcsi filmekben néz ki egy halál laza, tök közvetlen helznek, ahol ha felveszed az okos, tündéri szép szemüveges lány kezéből kiesett könyvet, akkor már beszélgetésbe is tudsz vele elegyedni...

(ettől függetlenül szép gesztus felvenni, de ne várj interakciót)


A könyvtárba két féle egyetemista jár: egyedül tanuló: Őket inkább ne zavard. Gyomorgörcs, vizsga drukk, és koncentrálni akarás jellemző rájuk.

Másik pedig a csoportosan "tanulók". Na ebből általában minden szokott lenni csak tanulás nem. 3-4 fős társaság, fél napig benn vannak a könyvtárban, megy a hülyéskedés, sztorizgatás, 30 percenként cigike, meg anyámkinja, aztán a nap végére elolvastak 2 oldalnyi anyagot...


(aztán megy a hiszti hogy nehéz a zh, meg egymás tag-elése Tibi atya posztok alatt, hogy megbuktak)


Röviden: felejtsd el hogy tervszerűen kitalálod hol szedsz össze egy okos, jó humorú, szép lányt, mert abból csak gyomorgörcs lesz és kiábrándultság.


21/f

2018. dec. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Könyvtár,múzeum,de az,hogy valaki intellingens,nem mindig függ,attól,hová jár suliba. Tanfolyamokon is akár.
2018. dec. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
És intelligens, művelt férfiakat, akik még tudnak helyesen írni?
2018. dec. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

#8


Végigfutottam még egyszer a kérdést, szerintem mindenki helyesen írt a kérdezőt is beleértve.


Na jó, elismerem, volt mondjuk 3 vessző kihagyásom, és az Y és Z billentyűk a laptop kiosztás miatt felcserélődtek néhol.


Bár az intelligencia jele lenne, ha ezt magad észrevennéd, és az üzenetet még így is dekódolhatóként olvasnád.

2018. dec. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
pont ott vannak ahol még nem kerestük őket..
2018. dec. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!