Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ilyenek a férfiak? Mit...

Miért ilyenek a férfiak? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nem tudom megérteni, miért viselkednek így a férfiak (nő vagyok). Pár példa, hogy megértsétek:

A volt férfi munkatársaim szinte mindent megcsináltak volna helyettem (nem engedtem ennek ellenére), pedig én sosem kértem őket meg semmire. Elég sokan közülük még randira is elhívott. A férfi műszakvezetőmön pedig többször észrevettem, hogy méreget, bámul és sokszor még olyan helyzeteket is okozott, amiben nagyon közel került hozzám (pl. nem engedett ki az ajtón, megigazította a sálamat, pedig simán szólhatott is volna stb.). Az új munkahelyemen ugyanez a helyzet.

Mikor múltkor vonattal utaztam , azt vettem észre, hogy a szemben ülő pasi lefényképezett és mikor szálltam le, akkor megkérdezte, hogy foglalt vagyok-e?

Az előző lakhelyemen két férfi is titokban követett. Az egyik egyszer vásárlás közben odajött hozzám és a kezembe nyomta a telefonszámát. Később az utcán lerohant és adni akart egy nagy doboz bonbont, majd virágot, de visszautasítottam őt mindig. Odáig fajult a dolog, hogy már a rendőrséggel kellett fenyegetőznöm, hogy leszálljon rólam. Az ezelőtti lakhelyemen pedig egy ismerősöm tette velem ezt. Titokban megfigyelt és még képeket is készített rólam pl. a saját udvarunkban/kertünken, a buszra várva, vagy mikor egyedül sétáltattam a kutyámat az erdő szélén. Ezeket a képeket aztán nekem elküldte és részletesen leírta, hogy akkor épp mi volt rajtam, hogy néztem ki és mit csinálna velem stb. Megszakítottam vele minden kapcsolatot.

Sokszor nagyon zavaró tud lenni, pl. ha szoknyában megyek az utcán, akkor szinte biztos, hogy az autók dudálni fognak rám, rosszabb esetben még be is szólnak.

Miért viselkednek így? Hogyan lehetne ezen segíteni, hgy hagyjanak kicsit békén? Más nők ez ellen hogyan védekeznek?


Szerintem átlagosan nézek ki, sminkelni se nagyon szoktam, és visszafogottan öltözködöm.



2018. dec. 20. 13:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
66%
Sok férfi elkezd kutyaként viselkedni, ha meglát egy szép nőt. Van olyan is, aki agresszívan kezd nyomulni. Ha azt akarod, hogy elkerüljenek, akkor használj minimális van nulla sminket és öltözz egyszerűen. Gondolom sokkal szebb vagy, mint az átlag és ezért mindenki felfigyel rád. Ez legyen a legnagyobb problémád az életben.
2018. dec. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Tényleg szép látlelet ez az egész-válaszok, sértődött vagdalkozás, stb- az itteni férfiak mentalitásáról. :(

76% Kétszer támadtak meg tinikoromban, hazafelé menet a gimnáziumból. Egyszer télen, kabátban voltam, másik alkalommal ünneplőben. De biztosan kihívóan viselkedtem, hiszen hazafelé fáradtan csak arra tudtam gondolni magányos tiniként.

2018. dec. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Közben törölték azokat a válaszokat.
2018. dec. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Nem tudsz mit tenni, tudom mi ez. Remélem nem kell elmondani, hogy ez leggyakrabban egoizmushoz vezet, pedig te nem tehetsz semmiről csak szép vagy. Ha már így van próbálj nem figyelni rá, inkább arra törekedj folyamatosan, hogy te ne okozz sebeket.

Például minden jog melletted szól ha a pénztáros kérdésére csak bólogatsz mert annyira unod, de ha hangosan válaszolsz sem leszel szegényebb.

Biztosan nehéz de próbálj kitörni ebből, ne figyelj rá.

2018. dec. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

Mindenkinek boldog karácsonyt kívánok.

2018. dec. 20. 14:50
 16/18 anonim ***** válasza:
Sajnos azért van ez, mert a férfiak többsége a farkával szereti a nőket, nem a szívével s a lelkével.
2018. dec. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Átlagon felűli vagy akkor, régebben mikor apum kollégáival mentünk, ha láttak egy csinos lányt, nőt dudáltak be szóltak neki, de még most is ezt csinálják, sajnálom ezeket a lányokat, nőket bár azért aki úgy öltözködik az ne csodálkozzon rajta.


Miért ilyenek a férfiak?


Nem mindegyik ilyen vannak ilyenek és olyanok is,nem szabad mindenkit egy kalap alá venni.

Nem szép dolog ez tőlük de egyszerűen nem bírnak magukkal, hajtsa őket az ösztön.


Mit csináljak?


Erre sajnos nem tudok tanácsot adni.

Egyszerűn ha gyönyörű vagy akkor akármit is csinálsz akkor is észre fognak vinni.


20F

2018. dec. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Még annyit hogy muszáj lesz önvédelmet vagy dzsúdót tanulnod ahoz hogy meg tud magad védeni,paprika spreit és elemlámpás sokkolót is szerezz be, sajnos ez van, ilyen lett ez a világ valahogy meg kell védeni magad.

Ha pedig valaki le fotóz mond neki hogy ha azonnal nem törli ki akkor fel jelented személyiségi jogot sért vele.

2018. dec. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!