Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok, mennyire taszít a...

Lányok, mennyire taszít a gondolat, hogy kamionsofőrként dolgozzatok?

Figyelt kérdés

Mondjuk a párotokkal dolgoznátok együtt és keresnétek annyit mint egy programozó.

Nem vagyok érintett csak ez foglalkoztatott így hajnalok hajnalán


2018. dec. 21. 08:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha erősebb fizikumom lenne, és nem ártana nekem a tartós ülés, akkor tetszene, szívesen csinálnám.

De mivel gyenge alkatú lány vagyok, ráadásul gerincferdüléssel, így marad a számítógépes játékban való kamionsofőrködés. :)

2018. dec. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én imádnám :D
2018. dec. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Barátom pont ebben az évben csinálta meg a kamionos jogsit, volt szó róla, hogy megyek vele de hát nem vagyok egy nagyon jó vezető :D úgyhogy nem vállalok be még egy kategóriát így. amúgy nem taszít a gondolat egyáltalán. Van egy ismerősöm, akinek a barátnője is kamionos aztán együtt mennek, felváltva vezetnek.

N

2018. dec. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Egyszer lehet kipróbálnám :D

Bár még nem tartok ott, hogy jogsit szerezhessek, de majd egyszer szeretnék.


Bár én inkább akkor, ha érdekes helyek mellett is elhaladunk, és meg lehet állni WCzni

Szerintem elvezném

2018. dec. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én pont egy ilyen lányt vagy is nőt keresek akivel ketten járhatnánk, utazhatnánk majd európát és azon kívül országokat ezekután például Skandinávia, Anglia, Kanada, Usa,Ausztrália stb..


Jól éreznék magunkat sok új helyen járnánk,kirándulgatnánk.


20F

2018. dec. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
nézhetjük úgy is, hogy havi +1.5 millerért utazgatna egy pár..szerintem álommeló
2018. dec. 22. 10:16
 7/11 anonim ***** válasza:
16%
értelmes férfit is taszít a gondolat, nem hogy nőt... :D Kívülről szép és jó, de amúgy meg az egyik legundorítóbb szakma ami csak létezik a földön, épeszű ember nem csinálja huzamosabb ideig... Nem mellesleg nem egy párról tudok, akik pont ezért mentek szét, mert össze voltak zárva hetekre-hónapokra, és egyfolytában egymás vérét szívták.
2018. dec. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

5 vagyok


Hát azért a fizu a cégektől függ, magyar cégnél inkább 1 millió havi szinten 2 embernek, de egy olasz cégnél 2 embernek már 1.4-1.5 millió viszont társalgási szinten tudni kell angolul, osztrák cégnél pedig 2 ember számára akár 2 millió is lehet ott pedig társalgási szinten kell tudni németül.

Szerintem is egy álommeló.

2018. dec. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%

Egyáltalán nem taszít, sőt éppen ilyenek a terveim, már csak egy pár hiányik hozzá... :) A fizikumom lehet, hogy nincs meg hozzá (kis pöttöm vagyok) de ez az álmom, és meg fogom valósítani.


23\N

2019. jan. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ez szuper nekem is ez a tervem :-) én is meg fogom valósítani.

20F

2019. jan. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!