Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit tanácsolnátok egy...

Ti mit tanácsolnátok egy 20-on éves srácnak hogy hogyan vezesse le a napi energiáját?

Figyelt kérdés
Magamról annyit hogy nem vagyok hiperaktív egyszerűen csak megesz az unalom. Munkám nincs de keresek. Ma már elmentem futni fáj a vádlim de érzem hogy van még bennem energia. Mivel lehetne ezt még levezetni? Kondis edzéshez is mehetek csak nincs sok pénzem meg ott azért összevesztem egy két sráccal bár simán újra lehetne haverkodni velük. Olvastam egy két tippet hogy menjek úszni, takarítsak otthon (azzal fél óra alatt végeznék) vegyem ki az edényeket, olvassak (bár az annyira nem köt le az olvasás). Adjatok tippeket.
2018. dec. 25. 12:19
 1/7 anonim válasza:
Rossz kategoria btw
2018. dec. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Hát, ha még nem végeztél egyetemet vagy főiskolát, akkor kezdj el tanulni, keress valami olyat ami érdekel, biztos találnál valami olyan elfoglaltságot, ami érdekel. Építs ki egy baráti kört, akár a régiekkel, akár újakkal, velük eljárhatsz utazni, bulizni, sportolni. Szabadban is sportolhatsz, biciklizz, túrázz, ússz. Ha érdekel a zene, kezdj el játszani valamilyen hangszeren. Egyelőre nekem ezek jutnak eszembe.
2018. dec. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Rossz helyre írtam a kérdést? Ohh pedig ezen a kategórián belül voltak ilyen kérdések ilyen energialevezetős kérdések.
2018. dec. 25. 12:28
 4/7 anonim ***** válasza:
Bringazz, végezz aktív tevékenységet. Mi nem tudjuk kitalálni mitszeretsz...
2018. dec. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Miért kell összeveszni a kondis srácokkal?

lol

2018. dec. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Takaríts csak
2018. dec. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szexelj
2018. dec. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!