Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ilyen sok egyetemista lány él...

Ilyen sok egyetemista lány él érdekkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Rengeteg olyan kérdés érkezik az oldalra, hogy nem merik elmondani a szülőknek, hogy érdekkapcsolatban élnek egy igen tehetős partnerrel, hogyan tovább.

Sokan közülük nem csak annyira használják ki ezt, hogy ingyen laknak, és nem kell diákmunkára menni, hogy fedezzenek némi szórakozást, alap ruhatárat, sminket, hasonlókat, hanem (kérdésekből idézve) sokan heti jelleggel nyaralnak külföldön, a legdrágább éttermekben/kávézókban étkeznek, 120 000Ft költenek el csak kozmetikumra havonta, ruhákra ennek sokszorosát, volt, aki konkrétan kocsit és lakást is kapott a támogatójától mindössze fél év után.


Tényleg olyan általános ez?

Egyetem után mivel tartják fenn ezt a színvonalat tovább?


2018. dec. 27. 20:24
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
62%

Sose futottam bele ilyen kérdésbe, pedig jópár éve fent vagyok ezen az oldalon. :)

Neked nincs életed, vagy miért érdekel annyira, ki miből szerzi a pénzét? :)

2018. dec. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Nme tudom, honnan jött, hogy nincs életem, egy konkrét jelenségre kérdeztem rá, nem pedig kiélezve a kérdést egy adott személyre.
2018. dec. 27. 21:13
 13/21 anonim ***** válasza:
50%
Nem nagyon lehet pedig.
2018. dec. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
75%
Én lassan a második szakomat végzem ,de még nem találkoztam ilyen esettel .Felénk a btk-án inkább a csicska diákmeló meg a mindenféle ösztöndíj kunyerálás a divat:D de biztos van aki érdekkapcsolatban él
2018. dec. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
48%

Nyíregyházán esetleg valakit támogatni ?

Megsajnáltam a diáklányokat :(

2018. dec. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
48%
Passz ,lehet !
2018. dec. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
22%
Röviden: megérett a világ az apokalipszisre.
2018. dec. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Vágod hogy az egyik egy 4 éves ugye?
2018. dec. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

"Felénk a btk-án inkább a csicska diákmeló meg a mindenféle ösztöndíj kunyerálás a divat:D"


Félénk is orvosin, meg a diákhitel és a szülők támogatása, amennyire telik tőlük. Abszolút nem általános az, hogy valakit kitartanak, én nem is hallottam még ilyenről az egyetemi ismerősök, barátnők között még csak pletyka szinten sem. Mellesleg az egyik kérdésben a lány konkrétan prostituált volt, nem egy pénzes pasi barátnője, nála szó nem volt "érdekkapcsolatról". Ez meg nem kifejezetten egyetemista nőkre jellemző "szakma", hanem bármilyen korú és társadalmi szintű nőre, akinek kell a pénz erkölcsileg belefér ez a fajta "munka".

2018. dec. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:

Jelenleg hallgató (lány) vagyok én nálunk harc megy az ösztöndíjért és a szoc.támért. A diákok többsége (köztük én is) dolgozik egyetem mellett.


DE!


Van az egyetemen egy barátnőm, akinek a barátnője idegen, idős férfiakkal pénzért randizgat. Azt mondta, hogy nem fekszik le velük, csak elmegy a lány vacsorázni vagy színházba, mozi stb... 30 ezret kap a lány egy randiért + megetetik :D


Amúgy megmutatta nekem instána csajt és senki nem gondolná róla, mert nagyon egyszerű lány. Nem szép, de nem is csúnya és az alakja se bomba. Nincs se műhaja,műszempillája, műkörme stb...

2018. dec. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!