Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok a Balambér...

Ti mit gondoltok a Balambér névről?

Figyelt kérdés
Szerintetek jó név, vállalható? Mi a véleményetek róla?

2018. dec. 27. 22:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy kutyám Balambér, elcserélem galambért
2018. dec. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletes! Becézések: Bambi, Balbi, Bali, Balamka...:D
2018. dec. 28. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Szép régi név, bár azért tényleg szokatlan manapság.
2018. dec. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nekem erről a bölömbika (kismadár), és a bamba jutott eszembe, meg még Bambi:) Meg még most a babérlevél.

Én nem adnám ezt a nevet; szerintem teljesen vállalhatatlan. Én nem szívesen viselném ezt a nevet. Tényleg olyan 'bamba'. Nekem ezt sugallja. Mármint legalábbis erre asszociálok. Ez mégkevésbé jó név, mint pl a Gyöngyér. Amúgy van egy olyan dal Bááá Lááá Lámbá!! :) Az mondjuk jó szám, de azé na:) Ez olyan fúúúde név. Nem akarok rondát írni, de mintha nem lett volna fantáziájuk szebb nevet kitalálni, vagy nem ismernének más neveket; és név helyett ez jutott eszükbe. Kanapém, Tetőtér, Galambér'. Én meg nemsoká elmegyek gyömbér:)

2018. dec. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!