Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon szeretek nő lenni. Mit...

Nagyon szeretek nő lenni. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretek nő lenni. Semmi áron nem lennék férfi. Férfinak lenni egyátalán nem jó. Már a gyerekkoruk se jó. Egy nő gyerekkorában egy csomó jó játékot játszik barátnőivel stb. A férfiak meg unalmasak gyerekkorukban is.Ráadásul a nők tovább is élnek ,bár ennek az okát nem tudom. Sok férfi a nyugdíjat sem éli meg. És sok fiatal férfi magányos, a nőknél más a helyzet.

2018. dec. 28. 14:43
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
21/N vagyok.
2018. dec. 28. 14:44
 2/28 anonim ***** válasza:
Butaság ,már mint vannak öreg férfiak is ,és ha nem isszik meg bagózik a férfi nincs gond !
2018. dec. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
20f
2018. dec. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
A nőknek fáj mindenük ,idős korukra nagyon jó tényleg !20f
2018. dec. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
75%

Most b*szogatod a férfi nemet??

Azé halunk meg hamarább mert többet kell dolgozni és sokkal keményebben! Mi nem a gyerek tologatással töltjük el a fél életünket, meg a konyhába, vagy boltba kiszolgálóként, irodán stb, hanem egy részünk a földalatti a bányákba, kohászatban, stb stb estig lehetne sorolni.

Van kevés nő aki ff-i munkát vállal, de az úgy is jár mint egy ff.

Monoton egy kisfiú gyerek kora? Elmentek otthonról? :D A legjobb életem volt minden tekintetben! Az volt az egyik legszebb élményem mikor a helyi rendőrnek (Sanyinak) neki mentem teljes sebességgel biciklivel mert nem volt fékem, ő meg csak azt mondogatta álljak meg álljak meg!!! Mondom nincs fék vigyázzon!! Á haláli volt! :D

Robbantgattuk a szemetesen a palát meg a szprés dobozokat, mikor a helyi "karbantartó" végezte a dolgát.

Fürödtünk a zsilipnél, volt hogy több 10-en, felnőttek is, csodálatos gyerek korom volt!

Magányos? Magadból indulsz ki? Az az érzésem!

Dobj be egy SNICKERST! Na? Jobb már?? :D

2018. dec. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
46%
Utolsó nagy forma vagy dobj egy pacsit ✋🤘✌️
2018. dec. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hogy kell pacsit dobni :D de vedd úgy hogy dobtam! :

**************

Visszatérve mert ezt kihagytam! Tudod mi a legjobb abba hogy vki nő, az egyik amit biztosan tudok az az, hogy a szexben érzelmi szinten, lekörözhetetlenek, hisz sokkal több olyan pontjuk van ami csak emeli és fokozza az érzelmeket, még az is ha a hosszú haja simogatja a hátát, az is fel ér egy érzelmi korbáccsal! Na ennyiből jó nőnek lenni!

2018. dec. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

#5

Nekem nem tetszenek ezek a gyerekkori dolgaid ,butaságnak tartom őket,én tuti nem élveztem volna ezeket. Egy férfi is ugyanolyan munkát végez mint egy nő. Nagyon régen volt az hogy a nők otthon ültek meg csak könnyű munkát végeztek. Apám is dolgozik és könnyű a munkája és a többi férfi ismerősömnek sincs nehéz munkája.

2018. dec. 28. 15:12
 9/28 anonim ***** válasza:
Akkor találd föl egymagad a világot, ès ne kèrj mondjuk 1 hônapig fèrfitól segîtsèget semmire sem vonatkozôan.
2018. dec. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

#9

Nem vagyok egyedül,vannak barátnőim.😎

2018. dec. 28. 15:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!