Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ismertek Jácint nevű férfit,...

Ismertek Jácint nevű férfit, esetleg van itt ilyen? Mennyire bonyolítja egy ilyen név a viselője életét, munkában, társkeresésben, bármiben? Volt már fura helyzet, vicces sztori emiatt a név miatt?

Figyelt kérdés
2018. dec. 28. 21:49
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Juhász Jácint nagyon jó színész volt.
2018. dec. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
15%
Ismerek egy testvérpárt: Jácint és Boglárka. Igaz, ők még kisiskolások. Miért bonyolítaná, milyen fura helyzetet okozhatna az életben a neve?
2018. dec. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Apukám munkatársa Jácint. Elsőbe veszekedtünk az osztálytársammal,hogy az egy fiú név. Szerintük lány volt. :)
2018. dec. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is a színész jut róla az eszembe, ezért nem gondolom, hogy vicces lenne, vagy ciki.

Csak egy dolgot furcsállok benne, hogy ez az egyetlen virág név, ami nem női név lett, hanem férfi...

2018. dec. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, egy színésznél mondjuk oké. De nem csak színésznek lehet ez a neve. Nem egy férfias név.
2018. dec. 28. 22:12
 6/7 anonim ***** válasza:
ad #4: nem az egyetlen, Eötvös József regényében a Viola egy cigányember neve volt.
2018. dec. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sokáig én sem tudtam, hogy ez egy férfinév, ezért is gondolom, hogy lehetnek ebből a névből fura helyzetek.
2018. dec. 28. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!