Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehet ilyen anyukám?

Hogy lehet ilyen anyukám?

Figyelt kérdés

valószínűleg a kérdés ellent fog mondani a válaszomnak mivel anyukámat egy okos intelligens nőnek gondolom aki tanult egyetemet végzett stb...


Évek óta külföldön élek angliában legjobb barátnőm fekete és a márciusi születésnapomra amit a családdal rokonsággal ünnepelnék otthon el szeretném hívni mert ő a legjobb barátnőm többek között (és két másik lányt is)


erre anyukám közölte hogy mekkora szégyen lenne egy ilyen fekete lány a rokonság előtt.. és ő nagyot csalódna bennem ha elhívnám habár tudja hogy ő a legjobb barátnőm de nem szeretné itthon látni azt meg pláne hogy a vendég szobában aludjon mert mi nem vagyunk korpák amik a búza közé keverednek majd megeszik a disznók :OO

ez a válasza teljesen lesokkolt

nem tudom mit mondjak a barátnőmnek biztos hazaviszem és anyukám se fog semmit mondani már csak az udvariassága és a büszkesége miatt de ez engem teljesen letagolózott

mit mondkjak neki hogy megváltoztassam a véleményét?



2018. dec. 28. 22:41
 1/6 anonim ***** válasza:

A diplomának semmi köze az előítéletekhez!


Engem nem érdekelne a helyében hogy te, mint a fiam kit dugsz, amíg ez csak a nemi vágyaid kiélése külföldön.

2018. dec. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Hát ez nagyon szomorú. :/ én a te helyedben azt mondanám hogy akkor nem mész haza a születésnapodra ha a barátnőd nem jöhet. Mégsem kellene hazudnod a legjobb baratánődnek. Meg benne is ki tudja mi játszódna le. Biztosan baromira rosszul esne neki hogy édesanyád minden ok nélkül így viszonyul hozzá. Mondom én a te helyedben megmondanám hogy a számból már nem csinálok s egget, és ezt fogadja el az édesanyám is . Ha megint azt mondja hogy akkor sem höhet a barátnőm akkir viszont nem mennék haza ünnepelni. Nem tudom hogy milyen lehet a rokonság de édesanyád biztosan elszégyellné magát valószínűleg hogy miért is nem jöttél haza igazából.
2018. dec. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
13%

2.-nak.


Barátnő/csaj bármikor terem másik, de édesanya nem!

2018. dec. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
picit féleértetettek én is lány vagypok meg ő is nem vagyunk leszbikusok ő csak barátnő :D
2018. dec. 28. 23:55
 5/6 anonim ***** válasza:
38%

Ja, akkor anyád csak szimplán rasszista.

Ne foglalkozz vele, de azért legyen pénzed szállodára, ha esetleg...

2018. dec. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2. vagyok ... persze én gondoltam hogy nem egy leszbikus párról van szó :D
2018. dec. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!