Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Anyukám a lakásba behozott...

Anyukám a lakásba behozott egy hajléktalan nőt. Elvileg csak egy napig marad de és már itt is van! 13 éves vagyok mit tegyek?

Figyelt kérdés
2018. márc. 1. 14:53
 1/8 anonim ***** válasza:

De mi?

Hát nem sok mindent tehetsz ellene.

2018. márc. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
Anyudnak nem tanitottak, hogy ne fogadjon be kobor allatokat az utcarol?xD
2018. márc. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
Jo hülye anyd van.
2018. márc. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Holnap hova megy csóri , van tuti hely neki máshol ?
2018. márc. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
13 évesen mégis mit tehetnél? Beszélj anyáddal, azon kívül semmi mást nem tehetsz, és ezt te is jól tudod. Már ha egyáltalán igaz a kérdés, nem csak unalmadban találtad ki.
2018. márc. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%

Lehet, hogy én vagyok a gonosz, de saját lakásba egy vadidegent biztos, hogy nem vinnék be. Nincs olyan helyiségetek, ami fűtött, de lakáson kívül van? Mondjuk kazánház, stb.


Egyébként 1 nap nem megoldás szerencsétlennek, menjen hajléktalanszállóra, mindenhol befogadják ilyen nagy hidegben. Persze, ott mondjuk szabályok vannak, nem mehet ittasan, stb.

Lehet, hogy időjárásra való tekintettel beengedik.


Mondd el anyudnak, hogy ez nagy felelőtlenség. Mi van, ha ellop dolgokat? Erre nem gondol? Teljesen vadidegen??

2018. márc. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. márc. 1. 15:32
 8/8 anonim ***** válasza:

Válaszokat megköszönted, csak épp nem válaszoltál a kérdéseinkre.

Annyit javítok, hogy a hidegre való tekintettel értettem úgy, hogy esetleg ha iszik, így is beengedik... Nem tudom. De nem kéne azért lepontozni a válaszomat, mert bizalmatlan vagyok. Higgyétek el, van rá okom, miért írtam. És azt is, hogy ha van más fűtött helyiség nálatok, akkor ott legyen, ne a lakásotokban.

Ha anyud ilyen jólelkű, fürödjön le, adjon neki enni, de ne maradjon éjjelre bent a lakásban! Ja és vigye be a legközelebbi szállóra.

Ennyit tud tenni, ha tök idegenről van szó.

2018. márc. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!