Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek én vagyok a hibás...

Szerintetek én vagyok a hibás vagy anyukám, mert mát nem értem?

Figyelt kérdés

December 23.-án készültem a karácsonyra (idén)

Mindenben kivettem a részem, segítettem anyának. Másnap ugye december 24.-e volt, s anyukám mondta hogy mennyek el a boltba, süssem a husit utána stb stb, én ezeket csináltam is fejfájással s fogfájással, van még 2 hugom akik 11, és 13 évesek, ők hol segítenek nekem hol nem (én 18 éves vagyok).

S a nagy készülődésben a legkissebb hugom telefonozott, a legjobb barátnőjével beszélt, s anya odament, kivette a telefont a kezéből s összetörte!

Aztán az idegét rajtam adta ki, azt mondta nem ehetek ebbe a házba, de pisilni nem mehetek ki a wc-re ( s bezárt a szobámba)

S a karácsony így telt el, hogy egésznap szidta mindenemet, nagyon csúnyán elátkozott. Adjatok tanácsot mit tegyünk a testvéreimmel, mert 18 éves létemre esküszöm az idegrendszerem már kivan, nem nagyon bírjuk már azt a fájdalmat amit ő okoz nekünk.



2018. dec. 25. 08:50
 1/6 anonim válasza:
100%

Apukád ilyenkor mit csinál?

18 éves vagy, ha megkeresed a pénzed, vehetsz ki egy lakást.

De próbálj meg beszélni anyukáddal, hogy mi a baj.

2018. dec. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Anyukád. Nem tudja hol levezetni a feszültségét...
2018. dec. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Apukám nincs velünk.

Megértem, hogy nem tudja levezetni a feszültséget, de amit már művel azt épp ember nem csinálja, hogy az ennivalót megfélti tőlem, bekulcsol a szobaba s azt mondja, hogy ad egy flakont s pisiljek abba!

Suliba járok, mellette dolgozom, de viszont az a fizetes keves lenne, hogy egy lakást kivegyek, mellette a hugaimat nem merem rahagyni, nem akarom hogy olyan depresszioba legyenek, mint en. :(

2018. dec. 25. 09:22
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Jelenteném a gyámügynek.Ha en ideges vagyok tudom elore hogy minden szóra robbanok akkor előre szólok hogy most ne szóljanak hozzám mert felrobbanok :-)
2018. dec. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Saját anyámat, hogy jelentsem a gyámügynek??

vagy mit tudnának tenni?

2018. dec. 25. 12:07
 6/6 Yoda m. ***** válasza:

Tudnának, hidd el. Ez nem Anyátokkal szembeni "feljelentés", hanem elsősorban a Ti érdeketekben történő mentő lépés. Másodsorban Anyátok érdeke is... még ha Ő ezt eleinte nem is így látná...

A fontos az ilyenkor, hogy húgaid is ugyanúgy legyenek őszinték, mint te, mert hogy őket is meg fogják kérdezni.


Azt viszont nem értem:

"... a nagy készülődésben a legkisebb hugom telefonozott, a legjobb barátnőjével beszélt, s anya odament, kivette a telefont a kezéből s összetörte!" - Ez eddig ok.

"Aztán az idegét rajtam adta ki, azt mondta nem ehetek ebbe a házba, de pisilni nem mehetek ki a wc-re ( s bezárt a szobámba)".

Mit értesz te ez alatt? Úgy érted, hogy azért lett ideges és azért kezdett terád haragudni, mert hogy összetört egy telefont? Talán az értéke miatt?

Ha igen, akkor kérdem én: Mi köze a húgod telefonálásának Tehozzád? Talán te mondtad a húgodnak, hogy telefonálhat, miközben Anyátok meg tiltotta volna tőle? Hmmm?

Tehát így téged hibáztat a húgod telefonálása miatt? Ez volt a baja?

Ezt kellene tisztázni.


Az ERŐ legyen Veled!

2019. jan. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!