Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondolsz erről az emberről...

Mit gondolsz erről az emberről? (+18)

Figyelt kérdés
22 éves férfi vagyok. Egy olyan dolog történt velem tegnap este aminek a gondolata nagyon idegesít. Oda jött hozzám egy 20 év körüli kölyök, hogy útbaigazítást kérjen. Útbaigazítottam majd továbbállt. 1 perc múlva vissza rohan hozzám, mikor már máshol járok. Idegesítő módon haverkodni próbált, majd megkérdezte, hogy hogyan állok a melegekkel. Mondtam nem vagyok meleg. És akkor még ezek után volt pofája mondani, hogy valamit ki akar próbálni. Gyanakodva kérdezem, mit? Vigyorogva mondja, hogy szopást. Ekkor csak simán elsétáltam és mondogattam magamnak, hogy fogyatékos... Az, hogy megkérdezte, hogy meleg vagyok egyáltalán nem zavart, na de az, hogy annak ellenére, hogy azt mondtam, hogy nem vagyok meleg és még van pofája ilyenre gondolni, nagyon felidegesített. Most nagyon zavar ez az emlék, és bánom, hogy csak elsétáltam és nem vertem meg helyben... Akkor talán nem zavarna ennyire a gondolat.
2018. dec. 29. 15:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%

Èrthető,zaklattak tèged!

Persze,hogy zaklatott vagy

Idővel elfelejted.

2018. dec. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
Ennél durvább dolgokat is átéltem már csajként, és még csak "jaj engem zaklattak" sípákoló típus sem vagyok. Szóval ezen csak mosolygok. :))
2018. dec. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy lányokkal gyakran megesik. Ha egy számomra nem tetsző nő zaklatott volna nem érdekelne ennyire. De az, hogy egy ronda fiú volt, betegít a tudat.
2018. dec. 29. 15:32
 4/14 anonim ***** válasza:
82%

22 évesen egy 20 éves neked kölyök?


Egyébként hiszti, a férfiak mindent képesek túlreagálni. Nekünk nőknek ezt kb. naponta kell hallgatnunk.

2018. dec. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
2%

gondolom azóta már megtörtént...

szóval meleg vagy ??

négy fal között elmegy, de ne hirdesd..

2018. dec. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem a kora miatt hívtam kölyöknek, hanem a viselkedése miatt.
2018. dec. 29. 15:34
 7/14 anonim ***** válasza:
88%
Tetszettél neki és bepróbálkozott. Felejtsd el! Nem történt semmi. Azért jó, hogy nem verted meg...
2018. dec. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
32%
Én azt gondolom róla hogy valami részeg f@@sz lehetett.
2018. dec. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Whitewolf19 ***** válasza:
22%
Megértem. Sajnos..sok deviáns ember van, felül kell emelkedni ezen. Ha nem ért a szép szóból, csak akkor kell erővel letörölni a vigyort a képéről.
2018. dec. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Kitudja, mi lenne, ha kilapítottad volna...

Vagy ő téged. Szóval, hagyd a fenébe.

2018. dec. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!