Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt a leghosszabb idő,...

Mi volt a leghosszabb idő, amit alvás nélkül töltöttetek. És miért? Hogy éreztétek magatokat közben?

Figyelt kérdés

2018. dec. 30. 00:40
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
67%

Családi tragédia után 4 napig nem aludtam semmit. Éjjeles voltam, akkor nem lehet, nappal pedig egyszerűen nem tudtam. A következő 8-10 napban is csak pár órát tudtam aludni, azt is nyugtatóval, és sok idő kellett, mire újra rendesen átaludtam egy estét.

Közben alapból pocsékul voltam, nem ettem, nem ittam, szédültem.

2018. dec. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
92%

Egyetemen elég sokszor kimaradt 1-1 éjszaka alvás, eléggé felborította a napom és megviselt. De volt olyan is, mikor átment rajtam és nem voltam őrülten rosszul.


Legdurvább az volt, mikor 2 éjszaka is kimaradt, végig kávé, energiaital. A vége felé már voltak pillanatnyi kiesések, kisebb hallucinálások.

2018. dec. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
94%

43 ora. Igazabol csak erdekelt, hogy milyen fent lenni ennyi ideig. Nyariszunetben csinaltam. Az elso ejszaka voltak melypontok, a masodik ejszaka pedig egyaltalan nem voltam mar almos. (48ora volt a cel) Egyszeruen csak nagyon unatkoztam mar, sehogy sem tudtam magam lefoglalni, pedig sorozatot is neztem, meg minden egyebet. Olyan 4 ora lehetett mar, es tudtam, hogy a szuleim is 7kor kelnek leghamarabb, szoval inkabb lefekudtem.(ok persze nem tudtak errol az egeszrol)

Amugy nem ereztem magam rosszul, csak szornyen neztem ki:D

Sokszor van, hogy suliba is ugy megyek, hogy semmit sem alszom, erdekes, ilyenkor sokkal jobban porgok, persze aztan elfaradok nagyon, es szornyu almos leszek kave nelkul:D

16/l

2018. dec. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
94%

kb 40 óra

A barátaimmal utaztunk a tengerre, és én egy szemhunyást sem tudtam aludni éjszaka a vonaton. Aztán reggel megérkeztünk, de mivel a többiek úgy, ahogy kialudták magukat, nem feküdtünk le, hanem elmentünk fürödni stb. Szóval csak este 11 körül kerültem ágyba.


Maga az éjszakázás nem volt érdekes, csak azt éreztem, hogy álmos vagyok. A másnap viszont durva volt. Nagyon furán érzékeltem a dolgokat, olyan volt, mintha automata módba kapcsoltam volna. Például előbb nyúltam a felém tartott üveg felé, mint hogy felfogtam volna, hogy vízzel kínálnak. :))

Nehéz leírni az érzést, sőt azt sem tudom, hogy kellemes vagy kellemetlen élmény volt-e, de mindenképpen emlékezetesnek nevezhető.

De valószínűleg csak azért volt rám ilyen hatással az a kihagyott éjszaka, mert addig nem nagyon csináltam ilyesmit. 16 voltam akkor/L

2019. jan. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
96%
48 óra. Kisgyerekként a Rémàlom az Elm utcában megnézése utàn
2019. febr. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
49%

Egyik éjjel nem tudtam aludni csak 2 órát. Így mentem el dolgozni viszont nem bírtam tovább a munkát azt hiszem 2 órát voltam bent, elkezdtem szédülni, a fejem is fájt de nem annyira erősen éppen hogy, viszont nem bírtam ébren maradni. Haza kellett mennem otthon egyből be is estem az ágyba és aludtam egy jót.

Ugyanez volt egyszer még az ezelőtti eset előtt, akkor is max 2 órát aludtam és nem tudtam mivel lefoglalni magam pedig úgy terveztem, hogy nem alszom be és egész nap próbálok majd fenn maradni hát nem sikerült. Egyszerűen beájulva elaludtam. Nekem nem sikerült 20-30 órákat ébren maradnom, de a fejemben van az, hogy egyszer megpróbálok ébren maradni napokig. Kíváncsi lennék rá milyen érzés ez .

2019. febr. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
74%
48 óra. plusz-minusz pár óra. Beküldős rajzverseny beküldési határideje előtti két éjszaka. Későn jött meg az ihlet ráadásul nagyon aprólékosan kellett merajzolnom a téma miatt (meg elpepecseltem az időt más baromsággal) két napon keresztül folyamatosan rajzotam. A végére már nem gondoltam át mit, hogyan akarok lerajzolni csak úgy autómatikusan mozgott a kezem. Nem sokkal azután, hogy feladtam a postán már csak arra emlékszem, hogy beesek az ágyamba. Mint akit fejbevertek. Azóta igyekszem nem halogatni, meg túlgondolni a dolgokat. Akkor 17/L
2019. febr. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
36%
3 nap. Egy szakitas miatt. Felreismertem az illetot. Es nehezen leptem tul ezen a helyzeten. A 3 napig mig fent voltam, abszolut nem voltam faradt. Utana egy teljes napot vegigaludtam.
2019. márc. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
31%
Utolso vagyok 26/L
2019. márc. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 Metionin ***** válasza:
77%
50-60 óra. Nappal óráim voltak, éjszaka meg dolgoztam. Így nyomtam végig az egész egyetemet de mindig úgy vállaltam munkát hogy egymás után max 2 éjszaka dolgozok, egy alvás és még 2 éjszaka munka. Viszont volt hogy hirtelen plusz pénz kellett vagy lemondtak pár napomat és a kieső összeget pótolandó vállaltam plusz napokat egy másik héten, így többször is összejöttek ilyen nem alvós hetek. Szar volt, mindig fáztam, volt hogy haluztam is. Most 28 vagyok, ezek 20-26 éves korom között voltak rendszeresek.
2019. márc. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!