Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt a leghosszabb idő,...

Mi volt a leghosszabb idő, amit alvás nélkül töltöttetek. És miért? Hogy éreztétek magatokat közben?

Figyelt kérdés

2018. dec. 30. 00:40
1 2 3 4 5
 41/47 anonim válasza:
40%

Kb 24 óra volt

Elterveztem hogy elszökök egy koncertre ami a lakóhelyemtől kb 200 km-re volt megrendezve. A napján reggel 8:30kor keltem mert menni kellett családi kajára. Aztán délután szóltam szüleimnek h ott alszok egy barátomnál, közben vonatra ültem és elutaztam a koncertre. Kb éjfél körül volt vége és hazafele a buszom reggel 5:30kor ment legkorábban, úgyhogy egészen addig a vonatallomason ültem és borzasztóan nyomasztó volt. Amikor onnan végre hazaertem reggel kb 8:30 lehetett, aztán bevágódtam az ágyba és kidőltem.

2022. jún. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
45%
1990-ben a Petőfi Csarnokban a Depeche Mode Fan Club csinált egyhuzamban 36 órás Klub rendezvényt, ami elvileg valami rekord kísérlet is volt. Akkor 18 éves voltam. Végig tudtam csinálni, de a végén már nem volt őszinte a mosolyom.
2022. jún. 15. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
45%
Sokszor voltak 2-3 napos alváskimaradásaim. Ez tavaly nyáron annyira súlyos lett, hogy orvoshoz kellett fordulnom vele, de lassan jobb lett. Az altatózás is már túl ment egy határon, azzal együtt sem bírtam aludni, akkor kezdett javulni a helyzet miután már egyáltalán nem szedtem. Az érzés szerintem mindenkinek hasonló a végén, úgy érzed magad mintha víz alá lenne nyomva a fejed és fuldokolnál. A fáradtság is iszonyat kellemetlen, de hozzá lehet szokni. Ami engem leginkább zavart, hogy a szemeim is durván bevörösödtek emiatt, amit folyton felemlegedtek melóban is.
2022. dec. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim válasza:
Biztos volt vagy 24 óra mert amikor rosszul vagyok nem tudok aludni,meg szilveszterkor
2022. dec. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
38%
2 nap, középsulis koromban, mert az angoltanár az igazságtalanságával felhúzta az agyam / elkeserített .
2023. márc. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
38%

*nem emlékszem, hogy inkább dühös voltam, vagy inkább szomorú, mert rég volt, lehetséges, hogy szomorú nem is voltam, inkább csak dühös.

Amúgy gondolom; lehetséges, hogy fáradt voltam. Mert tényleg két teljes éjszaka nem aludtam egymás után. Ja, amúgy, asszem, csak dühös voltam; de szóval rossz volt.

2023. márc. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
38%
*ja és akkor napközben sem aludtam, tehát tényleg két teljes nap kimaradt alvás nélkül.
2023. márc. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!