Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt a leghosszabb idő,...

Mi volt a leghosszabb idő, amit alvás nélkül töltöttetek. És miért? Hogy éreztétek magatokat közben?

Figyelt kérdés

2018. dec. 30. 00:40
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
24%

3 nap. Kell tudni rólam, hogy van egy durvább alvászavarom, ami megkeseríti az életem.


Történt egyszer, hogy nagyon előjött, és akkor volt az, hogy 3 napig nem aludtam. Mi lett a vége? Totál KO, hallucináltam és olyan voltam mint egy zombi.


Pszichiátria lett a vége, ahol kaptam egy keményebb altatót, vénába, és napokig aludtam.

2019. márc. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
96%

36 óra

Világrekord kísérlet, Depeche Mode Fanclub

Fáradtan

2019. aug. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
100%

7 nap.


a tunetek .. :


elmult az ehsegerzetem ... hallucinalas..

a leginkabb a hangok... eros hangokat nem hallottam pl. zene, de nagyon halk zorejeket olyanok voltak, mintha orditananak a fulembe pl. a szomszed lepesei...


fajt a fejem, szedultem ... es nem tudtam aludni


ez tavaly volt punkosd idejen

2019. szept. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
31%

Kb 34-36 óra. Egy napot kórházban kellett lennem, belgyógyászat, de az egyik beteg a kórteremben egy demens öregember volt, ki volt kötözve, és folyamatosan ordibált. Éjszaka aludt 20-30 perceket, majd felébredt és megint ordibált. Ráadásul rohadt büdös volt. Az egész éjszakát a váróban töltöttem, az éjszakás nővérekkel néztem a tv-t.

Azóta rettegek hogy nehogy ismét kórházba kerüljek.

25/F

2019. okt. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
96%
3 nap, záróvizsga, 2005ben, akkor voltam 28
2019. okt. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
95%

72 ora

Szakdolgozatomat irtam egy tanfolyamra, beköttetni is alig maradt idö.(gazdasagi informatika 2 éves képzés)

Csak enni meg wc re àlltam fel a géptöl azt sem tudtam màr mikor van nappal vagy éjszaka. Kàvet sem kellett innom. Nagyon lekötött mint valami videojàték.

Ehhez képest a diplomamunka semmiség volt.(pénzügy szàmvitel)

Mikor lefeküdtem aludni nehezen jött az àlom de 48 orat aludtam huzamban.


A màsik ilyen maraton az olyan 2,5 nap volt de bulik miatt, afterok, haverokkal, otta nem evéssel volt baj, ezutan mentem vizsgàzni ugy hogy a buszmegàlloban is elàjultam elötte, és 5 ös lett a zh :)

2019. dec. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
96%

40 és 48 óra közé saccolnám, egész sokszor előfordult osztálykirándulásokon, vagy olyankor, amikor vizsga előtti utolsó éjszakámat virrasztottam át (éljen a halogatás), de szerintem lesz ez egyszer rosszabb is. Mikor kisebb (15 éves) voltam, valótlanságérzésem támadt tőle, ami adott pillanatban megtörtént velem, arra két perccel később úgy tudtam csak visszaemlékezni, mint egy álomra. """Felnőtt""' fejjel szimplán álmosan teltek el ezek a napjaim. A 2-3 órányi alvásban nincs semmi különös a számomra, életvitelszerűen folytattam még gimiben, most már 6 óránál húzom meg a minimumot.

21/L

2019. dec. 29. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
31%

40 óra kb, előző nap hajnali utazás, osztálykirándulás miatti hajsza, éjszaka egy pocsék szálláson (jéghideg volt, nem ment a fűtés, nem adtak komolyabb takarót), kevés és gagyi vacsora miatti éhség.

Igazából annyi volt, hogy nagyon lelassultam, de mást nem éreztem szerencsére.

2020. febr. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
96%

3 nap vizsga miatt.

Maskor megint 3 nap folyamat bulizas miatt.


Nem voltak tüneteim.


Viszont màskor ha mondjuk egy ejszaka nem alszom akkor masnap munkahelyen majd'elalszom es ideges nyügös leszek. Szoval amig mentalisan le vagyok kötve addig 3 nap is elmegy, ha ez nincs meg akkor egy kimaradt ejszaka is kicsinàl.

2020. jún. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
24%
22 óra, mert hajnalban kezdtem a melóban, de nagyon korán kellett kelni, mert csak úgy jártak a buszok, aztán meló után elmentem szórakozni, és valahogy így sikerült. Aztán meg két órát aludtam, mert másnap menni kellett megint dolgozni. Hát, aznap senki sem tudott felidegesíteni.
2020. jún. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!