Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt a leghosszabb idő,...

Mi volt a leghosszabb idő, amit alvás nélkül töltöttetek. És miért? Hogy éreztétek magatokat közben?

Figyelt kérdés

2018. dec. 30. 00:40
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
100%
Másfél napot mer nem tuttam abahagyni a GTA V-t.
2020. júl. 30. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
41%
5 nap. 26 eves voltam. Baratnonel aludtam. Minden este volt program, akkor meg idegen helyen nem tudtam aludni, es eloszor nagyon izgatott is voltam. De tobbedik naptol mar a faradtsagtol nem tudtam aludni. Zakatolt a szivem es egyre inkabb fel voltam porogve. Napkozben hanyingeres szedelges elfogott, de utana kirandulasnal teljesen elmult. Vegul teljesen olyan lettem, mint aki be van Speedezve. A baratnom anyukaja mikor megtudta, hogy tenyleg nem aludtam, adott Xanaxot. Eletmento volt, vegre szepen el tudtam lazulni, es aludni is.
2020. szept. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
32%
40 óra körül. Előző nap egész nap az újdonsült párommal voltam, egész éjszaka is elvoltunk, hajnalban meg megígértem rokonomnak, hogy megyek vele horgàszni, egésznap horgásztunk. Nagyon hulla voltam a végére, annyi volt, hogy hazajöttem, lefürödtem és azonnal aludtam.
2020. szept. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 zuzuki válasza:
42%
Még a kilencvenes években a Balkánon(zsoldosok voltunk) négy napig húztuk.Az már nagyon sok.Nagyon rosszul voltunk,de muszáj volt.Emlékszem folyamatosan hányingerem volt,nem tudtam koncentrálni semmire.Találtunk egy barlangot és behúzódtunk.Óriási erdőségek húzódnak abban a térségben és barlangok.Mondtam a srácoknak,hogy ki.aszott rosszul vagyok,ők is.Megnéztük a barlangot belülről,medve,vagy farkasok nincsenek és leomlottunk.Már annyira rosszul voltunk,hogy a kínai tészta levest sem tudtuk megfőzni.Én csak attól féltem,hogy ránk találnak.De már nem érdekelt... Már egyikünk sem tudott ébren maradni.Kikészültünk,ráadásul ki is voltunk száradva.Elterültünk,mint a párna.
2020. okt. 8. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
41%

38 óra,

New yorkba utaztam bátyámhoz, repülőn tulságosan izgultam, az átszállásnál nagyon sokat kellett várakoznom ott sem tudtam egy percre sem lehunyni a szemem nagyon izgultam... aztán otthonról reggel 8kor indultam, new yorkba 00órakor szállt le a gépem, utána bátyam megkerdezte van e erőm elmenni bulizni, pentek éjjel volt, mondom hogy a francba ne lenne kedvem :D

Reggel 8ra értünk haza hozzá, lecuccoltunk elmentünk kajálni, aztán városnézőbe, majd fel egy haverjához aholis este 8kor az agyam szó szerint kikapcsolt... szóval kérdés nem volt, hogy en ottalszom :D

Másnap reggel ébredtem, kicsit ciki volt, de kiröhögtek, aztán elkezdtünk piálni :D

2021. máj. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
32%
36 óra bocsi elírtam
2021. máj. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
100%
Először még olyan tizenkettő lehettem, amikor muszáj volt majmolnom a "nagy unokabátyámat, aki elmesélte, hogy megnézte a hajnalt :) De akkor nyilván reggel bealudtam :) Utána többször is volt határidős munka miatt, hogy egész nap fent, egy éjszaka kimarad, és a következő napot is ugye végig kellett csinálni :) De ilyenkor hajtja az embert tényleg az adrenalin, hogy határidő-határidő-határidő :))) Úgyhogy közben nem éreztem soha, hogy "jaj-mindjárt-meghalok", csak utána se kép, se hang :)
2021. máj. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
100%

47-50 óra

Nem bírtam leállni a rajzolás sál, (konkrétan megfeledkeztem az alvásról)

16/L

2021. szept. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
81%
35 óra körül, Reggel korán kelés, majd egész éjszaka buli másnap hajnalig, onnantól pedig kis dolgozgatás meg hasonlók délután 4-ig, akkor már aludtam. 24/f
2021. okt. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
32%
Kb 30 óra volt és már nagyon rossz volt a végén, mert hulla fáradt voltam és mégis alig tudtam elaludni.
2022. jan. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!