Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért vagyok ilyen szilveszter...

Miért vagyok ilyen szilveszterkor? 22/f

Figyelt kérdés

Egyszerűen elfogom sírni magam és le is fekszem korán , annyira bánt hogy ennyire telik az idő. Nekem tisztára mostnak tűnik 2009-2010 amikor még gyerek voltam. Most meg már nem hogy gyerek már fiatal se vagyok. Iszonyúan elszaladt felettem az idő. El se hiszem hogy lassan 2020 (1 év)

Lefekszem este és sirva fakadok.



2018. dec. 31. 09:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Engem is mindig a múltra, a múltban ki nem használt lehetőségekre, az idő gyors múlására emlékeztet ez a nap.

Számomra is közelinek tűnik a 10-20 évvel ezelőtti időszak.

2018. dec. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

#1

De én 22 éves vagyok.

Nekem csak a 2010 körüli idők tűnnek mostnak.

2018. dec. 31. 10:05
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is ezért nem kedvelem a szilvesztert , mert az idő múlására emlékeztet. De azért túlteszem magam rajta és felveszem az élet ritmusát. BÚÉK mindenkinek!
2018. dec. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Persze,ha majd 2050-et írunk majd akkor is ugráljatok örömötökben !
2018. dec. 31. 10:17
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is 22 vagyok! Hát leszegett fejjel kell tovább mennünk! Mit tehetnénk? Az idő az amivel nem tudunk mit kezdeni...
2018. dec. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Dehogy nem!!

Legyen újra 2010.

Fiatalítsák vissza az embereket.

2018. dec. 31. 10:21
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is lehangot szoktam lenni szilveszterkor, mert eszembe jut hogy az elmúlt 1 évben megint nem valósítottam meg semmit amit akartam, hogy elvesztegetem az időmet hogy lassan felnövök de még mindig túl komolytalan és gyerekes vagyok, hogy nem viselkedem a koromnak megfelelően, hogy még mindig nincs nyelvvizsgám, nincs barátom és hogy ez az év is hiábavaló volt stb. Sajnálom de nem tudok neked bíztatót írni... Talán buliznod kellene szilveszterkor, nem korán lefeküdni. Akkor nem gondolkodnál ilyeneken.

De ha 2010-ben gyerek voltál, akkor nem lehetsz annyira öreg :D

2019. jan. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!