Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ilyen nő létezik mint az...

Ilyen nő létezik mint az alábbi videoklipp karaktere? Nem a külső érdekelne most hanem az a szerep amiről a dal szól.

Figyelt kérdés

[link]


szóval ilyen angyalszerű kivitel, milyen lehet egy ilyen személlyel élni?


2018. dec. 31. 23:18
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
annyira bárkivel megeshet, hogy segítségre szorul és pont akkor szokás otthagyni..
2018. dec. 31. 23:20
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha arra vagy kíváncsi hogy van-e ilyen nő aki a rossz ellenére is ott van ha kell, igen van.

Motoros társaságból, egy srác pár évvel a házassága után esett egy nagyot, a lába már nem a régi, az addigi életét át kellett formálni, képeznie kellett magát, hogy más pályán kezdjen el dolgozni, és ne kelljen leadni a őket körülvevő élethelyzetből.

2018. dec. 31. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ugye nem várod el, hogy végighallgassuk, csak mert nem tudod pár szóban jellemezni...?
2018. dec. 31. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

szerintem legtöbben tudjuk miről szól..


lényeg, hogy egy rokkantat ápol a párja, valószínűleg épen kerültek össze de valami közbejött és most konkrétan a csók az egyetlen kapocs köztük testileg..

2018. dec. 31. 23:42
 5/11 anonim ***** válasza:
Miért teszel fel ilyen hülye kérdéseket? Használd az agyad egy picit... szerinted szükséges volt feltenni ezt a kérdést? Tényleg ekkora dilemmát okoz neked,hogy van-e ilyen nő?Komolyan nem tudod elképzelni, mi megy a valóságban?
2018. dec. 31. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Lètezik,ha lesz fèrjem ès bármi baja esik èn mellette állok.
2018. dec. 31. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Több nőt is ismerek, akik a férjük mellett maradtak egy durvább tragédia után. Igen és olyan után is, amit írsz, azaz hasonló.

Komolyan nem vágod, hány "nyomorult" nő ápolgatja a fogyatékosan született gyerekét egyedül élve, hány nő ápolja a beteg rokonait halálukig itthon? Ez nem ilyen klippszerű álomvilág.

2018. dec. 31. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Van, akik között még ennyi kapocs sincs, mégis leélnek évtizedeket.
2019. jan. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
idősebb korosztályban ismerek sok ilyent..a sajátomban viszont nem tudtam, hogy vannak, más, egyszerűen megoldható dolgon is megborulnak a kapcsolatok..
2019. jan. 1. 07:43
 10/11 anonim ***** válasza:

Ezek a jelentek egy filmből lettek kivágva "Mielőtt megismertelek" és a nő már rokkantan ismeri meg a férfit (gondozójaként dolgozik), akibe úgy szeret bele.


Amúgy én kórházban dolgozok régebben meg idősek otthonában voltam és elég sok nőt láttam aki kitartott a férje mellett amikor beteg volt. A férfiakra ez nem igazán volt jellemző.

Azt, hogy a fiatal korosztály milyen ilyen téren azt nem tudom, mert szerencsére nem nagyon szoktak fiatal férfiak feküdni nálunk.

2019. jan. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!