Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti hogy neveznétek egy kb.32...

Ti hogy neveznétek egy kb.32 éves férfit, aki nagyon híres, de mogorva, és zárkózott?

Figyelt kérdés
(Lehetőleg nem magyar neveket kérnék, de ha magyar, az is jó :D)

2019. jan. 2. 13:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ez a tipikus hülye kérdés ami szinte megválaszolhatatlan.
2019. jan. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Elvont életművész
2019. jan. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Egy könyvbe kéne
2019. jan. 2. 14:21
 4/18 anonim ***** válasza:
84%
Te most minden apróságot itt fogsz megkérdezni a könyvedhez? Ha ennyire nincs saját fantáziád, hogy mindent másoktól kérdezel meg, inkább bele se kezdj.
2019. jan. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Charles Rento

Egy Kansasi kisvárosban nőtt fel koreai-vietnami nevelőszülőkkel.Gyerekkorában a szigorú neveltetésben részesült nevelőszülei szintén keményen nevelték a gyermeket.A kis Charles sokat álmodozott,hogy milyen szép lesz az élete,ha felnő.Teltek az évek és a vágyakkal teli gyermekből,egy kemény férfi vált,álmainak kettétört maradványain...


Ez elég lesz a következő 3 könyvedhez :D

(nem sértésnek szántam)

2019. jan. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
79%

1. Te könyved, te fantáziád.

2. Bármilyen név jó, de most komolyan! Egy névből max akkor lehetne kikövetkeztetni, hogy mogorva-e, ha az a neve, hogy Durci.

3. fantasynamegenerators.com

2019. jan. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti

Nagyon szépen köszönöm. Már több könyvet is írtam, de most valahogy nem jött az ötlet. Azt gondolom, hogy néha van ez így. Köszönöm, hogy te megértetted, és segítettél. :D

2019. jan. 2. 15:26
 8/18 anonim ***** válasza:

Publikáltad is?

Címeket kérhetek? :)

2019. jan. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Puzsér már negyvenes, de ő szerintem ilyen
2019. jan. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nem, nem publikáltam. Még nem vagyok olyan idős, csak a családomnak szoktam adni, belőle példányokat. De majd szeretném, odaadni egy kiadónak, de még korai lenne.
2019. jan. 2. 16:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!