Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti milyen szerepet töltöttetek...

Ti milyen szerepet töltöttetek be a középiskolai élet ranglétráján?

Figyelt kérdés

Értem ezt úgy hogy hány barátotok volt, mennyire kedveltek a tanárok, jártatok-e sulis eseményekre, hogy bánt veled a többi diák, stb.

Szóval esetleg ha van ilyen, akkor meghallgatnék pár tipikus esetet, pl.: stréber, "menő gyerek", szekáló, szekált, introvertált, extrovertált.

Bár én szerintem az átlagos kategóriába tartoztam, és sokan mások is a sulimból (volt pár közeli barátunk, voltak hobbijaink, 3-4es tanulók voltunk), de itt is voltak menő, fekete dzsekis gyerekek, minden osztályban pár stréber, meg ilyenek.

Köszi a válaszokat előre is :)



2019. jan. 2. 18:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

középiskola 4 évét kollégiumban töltöttem, szóval nálam nem volt olyan, hogy introlvertált, meg visszahúzódó, meg passzív, aki csak a teremben kussol, és várja a nap végét, hogy mehessen haza. Utána szilencium 7-ig aztán 1 óra szabadidő vacsi után, és lámpaoltás 9kor. Ráadásul nagy volt a szigor is...

Megvoltak a tipikus diákfajták, én nem voltam sem a bohóc, sem szekált, bár rossz tanuló voltam, de magatartásom jó volt. Nem vertem meg soha senkit.

2019. jan. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én a "perifériára szorult" voltam, aki nem tartozott sehová. Egyik klikk sem fogadott be, pedig mindenhonnan volt barátnőm, akikkel hosszabb-rövidebb ideig együtt lógtam. De a menőkhöz nem voltam elég menő, a bénákhoz nem voltam elég béna, a jótanulókhoz meg nem voltam elég eminens. Minden órán egyedül ültem a hátsó padban, de nem úgy éltem meg, hogy ez egy rossz dolog, hanem úgy, hogy de jó, nem kell osztozni a padon, és nem kéri senki kölcsön a radíromat. Órákon az előttem ülő osztálytársaimat rajzolgattam.
2019. jan. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Peremember voltam ott is és kb. mindenhol ahol eddig jartam. Az egyetem a leggázabb most mind közül dehát ez van. A tanárok szerettek bár az ofőmmel összevesztem párszor. Introvertált vagyok (vagy csak lettem azóta amióta vége van), de volt egy összetartó kis csapatunk (6-7 fiú) bár elég sokat cs sz g ttük egymást :D. Utolsó évben összejöttem az egyik lány osztálytársammal és az az év úgy telt el, hogy szinte csak egymás társaságában voltunk, igazából az volt a legjobb év.
2019. jan. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Metionin ***** válasza:
100%
Az aki tanulni jár be, nem barátkozni. Életem a sulin kívül volt, énekkar, hobbi, sport stb. Sajnos nem voltak megfelelő osztálytársaim, 2vel jóban voltam, a többi meg tudta a nevem és ennyi. Jól tanultam, versenyekre jártam de nem voltam stréber. 2 tanár utált, a többi szeretett vagy semleges volt.
2019. jan. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Általában az osztály humoristája voltam, mindig volt valami viccem vagy beszólásom, mindenkinek. Voltak barátaim, de inkább felsőbb évesek. Voltak utálóim is, akik azóta érdekes módon tisztelnek, ugyanis üzletvezető helyettes vagyok egy vendéglátó helyen, ahova sokat járnak be.
2019. jan. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltam túl jó tanuló, egészen technikusiig (előtte négy évig nem azt tanultuk, amire jelentkeztünk), utána 4,5 felett lett az átlagom. Kollégista voltam, úgyhogy nem volt bajom a szociális élettel. Eljártunk mindig focizni, szóval a felsőbb évesekkel is jóban voltunk. Alapvetően egy bunkó ember vagyok (őszinte) szóval voltak akik nem bírtak, de hát ez van. Tanárok kedveltek, annak ellenére, hogy nem voltam jó tanuló, de bejártam mindig (kb 40 órát hiányoztam az öt évben), illetve ötödikben már jártam gyakorlóra is.
2019. jan. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
68%
Osztályelsőként végeztem, egy jó gimnáziumban. Nem nagyon érdekeltek ezek a más vélemények.
2019. jan. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Talán a tipikusan csendes, visszahúzódóak közé sorolnám magam így visszamenőleg. Ennek ellenére megvolt a magam klikkje, akik közül többen hangosabbak voltak, és belefolytak más klikkekbe is, így mégsem volt teljesen elszigetelt a gimis életem.
2019. jan. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát én éltem a középsulit, nagy volt a pofám , az osztályba mindenkivel elvoltam, volt barátnőm stb. A tanárok nem csíptek. Nem tanultam rosszul de kb mindent megkérdőjezeltem és ezt nem szerették :D
2019. jan. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Az a srác voltam akit szemrebbenés nélkül megkértek mindenre, legemlékezetesebb, szalagavató utáni buli: nem voltam meghívva , de megkértek vigyek el 4 embert, hisz úgy is arra megyek haza.. persze én mindig nemet mondtm szóval önző voltam leginkább a prolik szemébe.. mellesleg a legcsöndesebb, első két évbe csak köszöntem az osztálytársaimnak :D , nem néztem le őket, ők voltak a menők én max csak köszönhettem nekik.
2019. jan. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!