Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a mai...

Mi a véleményetek a mai fiatalokról?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok.

Néha elgondolkozok rajta hogy milyen lehetett régen fiatalnak lenni, és arra jutok hogy jobb mint ma.

Szívesebben lettem volna akkor fiatal.

Annyira elszomorító ez a mai társadalom..

Pl a suliban is amikor bemegyek, senki nem beszélget senkivel,mindenki nyomja a telefont, 3 ève vagyunk osztálytársak mégis alig ismerjük egymást..

Vagy, messengeren olyan jól el lehet beszélgetni az emberekkel, személyesen meg nem..

Csak én gondolom így hogy a telefon ennyire rombolja az emebri kapcsolatokat?



2019. jan. 6. 21:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
34%

9. És az miért az osztálytársaid hibája, hogy ők nincsenek anyagilag rászorulva, hogy iskola mellett dolgozzanak, te meg igen? Egyáltalán hogy jön ehhez a kérdéshez? :D

Ilyen személyiséggel én elgondolkodnék, miért nem szólnak hozzám az osztálytársaim és miért néznek már akkor undorodva, ha rájuk vigyorgok.

2019. jan. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
62%
Nem ismerek minden "mai fiatalt". Jó szöveg az ilyesmi (nem az): jobb volt régen fiatalnak lenni, mint most.
2019. jan. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Igen én mosolygok az emberre és nem telóra csurgatom a nyálam. Kezdeményezek beszélgetést érdekelma személye. És ezt nem csak velem egymással sem szivesen teszik ezt.

Kihalóban a gesztus a mimika a bestélgetés a testbeszéd értelmezése

Elkényelmesedünk!!!

2019. jan. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem mindenhol van így. Engem azért b**tak le valamelyik nap az osztalytársaim mert túl sokat telefonozok. (Amit azért csinálok mert enyhít a szorongásomon) Nem minden ember,és nem minden közösség ugyanolyan.
2019. jan. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

*utolsó vagyok

Es ez nem azt jelenti hogy nem kezdeményezek szociális interakciót, mert el szoktam beszelgetni pár emberrel a barátaimon kívül is. Egyszerűen ha nincs mit csinalnom, akkor nem ülök ott kínosan egymagamban.

2019. jan. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is sokat telefonozok és szerintem nem feltétlenül rombolja az emberi kapcsolatokat. Persze attól függ, hogy mire használja az ember az internetet, de szerintem kifejezetten jó, hogy ma már nincs rákényszerítve az ember, hogy a nem annyira szimpatikus, irritáló, gyerekes, büdös paraszt osztálytársaival, csoporttársaival, kollégáival jópofizzon, csak mert "úgy illik" és nincs más, akivel beszélgethetne, hanem egy gombnyomásra vannak a valódi barátai, kedves ismerősei, rokonai, akikkel tényleg szívesen beszélget és tölti az időt. Nyilván fontos, hogy személyesen is elég időt töltsünk ezekkel az emberekkel, de én örülök annak, hogy nem kell feladnom a társaságukat olyan emberek társaságáért, akik nem szimpatikusak és semmit nem jelentenek nekem, csak mert épp nem tudunk találkozni.
2019. jan. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!