Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Molnár krisztián börtönbe...

Molnár krisztián börtönbe került? Mi pontosan a helyzet?

Figyelt kérdés
2019. jan. 7. 21:16
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Az ki?
2019. jan. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
87%
Nem az a rohadtkövér "youtuber"?
2019. jan. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem nem érdemes beszélni róla.
2019. jan. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Ha az a dagadék, az egyáltalán él még? (első voltam)
2019. jan. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
Miért került volna börtönbe? Ma is volt cs:go live.
2019. jan. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Whitewolf19 ***** válasza:
87%
Nem tudom, miért foglalkozik valaki ilyen emberekkel.. se nem vicces.. se nem értelmes. És ha jól tudom valaki még fizet is neki.. Szennyes világban mondjuk..már mire lehetne rácsodálkozni.. siralmas..
2019. jan. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
96%
Rákerestem, hogy ki is ez... hát mindig tud újat mutatni a világ, hogy tényleg ez valaki számára érdekesség és szórakoztató.
2019. jan. 8. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
49%
Hogy valaki választ is adjon a kérdésre, nem. Nem került börtönbe. Detoxba került az idióta. Egyik este élő adásban berúgott ez a szerencsés és össze-vissza esett kelt, szerintem okádott is és valószínűleg az egyik liveot néző ember kihívta a jardokat hogy nehogy belefulladjon a hányásába vagy úgy oda verje a fejét hogy az betörik. Persze apuka ilyenkor sem volt otthon a neveletlen, életképtelen hulladék fia mellett hogy esetleg ezt az egészet megakadályozza. Az anyját meg gondolom ugye nem érdekelte. Ha ott az a néző nem hívja ki a zsarukat lehet ez a ba.rom már nem is élne. Apuka aztán mikor megtudta mindezt az egész sztorin természetesen még ő volt felháborodva hogy mit képzelnek csak úgy a rendőrök odajönnek és egy csutra k.o embert bevisznek a detoxba és milyen világ ez az ember már be sem rúghat otthon. Legalább ebből kiderül hogy a hírhedt molnár családból melyik idiótára ütött a gyerek. Mindez fent van yt-n, patuskának is mindent elmondott ez a "fatelnek" csúfolt elfuserált öreg meg a liveot is lementették páran.
2019. jún. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!