Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiú és lány közti kapcsolat....

Farmernaci kérdése:

Fiú és lány közti kapcsolat. Nemiség. Mi a baj?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 19 éves vagyok, a barátom fiatalabb tőlem , 1,5 éve ismerjük egymást , 6 hónapja komolyabb a kapcsolatunk egy barátságnál.Pontosabban kifejezve , szerelmesek vagyunk , felvállalják egymást , minden napot együtt töltünk.

DE! Hiányzik számomra a nemiség, még semmi féle képen nem kezdeményezett , valamint nem is ad rá jeleket , stb. Miért lehet!?



2019. jan. 8. 21:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
16%
Mennyi idos a baratod?
2019. jan. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
?
2019. jan. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
18 lesz , áprilisban .
2019. jan. 8. 21:23
 4/13 anonim ***** válasza:
Csak azert kerdezem, mert a fiuk altalaban lassabban "ernek", es ha evekkel fiatalabb nalad, lehet, hogy egyaltalan nem szukseglet neki a szex. De ezek szerint nincs koztetek akkora nagy korkulonbseg. De fontos az is, hogy csak szexet nem kezdemenyez? Megcsokolni megcsokol? Simogat? Stb.
2019. jan. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Megcsókol , de a többi nincs jelen , ez itt a baj. Úgy tudom eddig nem volt barátnője , de gondolom lehetett pár "kalandja".
2019. jan. 8. 21:31
 6/13 anonim ***** válasza:
29%
Mert búza.
2019. jan. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
23%

Valami gond lehet vele, én már 12 éves koromban is borzalmasan fickós voltam, 18 évesen meg...hajajajaj.

Szőrösödik rendesen, izomzata van egyáltalán, hangja milyen?

Ha nincsenek meg a férfias jegyek, ott lehet a gond.

Vagy esetleg még szervi probléma...

Beszélgess vele erről, mert lehet, a saját idődet húzod. :(

2019. jan. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem hiszem , hogy ez az oka.
2019. jan. 8. 21:37
 9/13 A kérdező kommentje:
Szőrösödik , mély , tökéletes hangja van , nem izomagyú , csak olyan átlagos (nyilván nem pálcika) , az öcsém a legjobb haverja , folyamatosan a nőkről dumálna , semmi jelêt nem adja annak , hogy meleg lenne, vagy valami hasonló.
2019. jan. 8. 21:40
 10/13 anonim ***** válasza:
Akkor lehet, hogy egyszeruen aszexualis.
2019. jan. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!