Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiú és lány közti kapcsolat....

Farmernaci kérdése:

Fiú és lány közti kapcsolat. Nemiség. Mi a baj?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 19 éves vagyok, a barátom fiatalabb tőlem , 1,5 éve ismerjük egymást , 6 hónapja komolyabb a kapcsolatunk egy barátságnál.Pontosabban kifejezve , szerelmesek vagyunk , felvállalják egymást , minden napot együtt töltünk.

DE! Hiányzik számomra a nemiség, még semmi féle képen nem kezdeményezett , valamint nem is ad rá jeleket , stb. Miért lehet!?



2019. jan. 8. 21:18
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Szőrösödik , a hangja mély , szinte tökéletes. Izmos ,de nem túlzottan .

Az öcsém a legjobb haverja , kolisok , együtt zuhanyoznak , egy időben a nőket is együtt hajszolták ,semmi jelét nem mutatja annak hogy meleg lenne.

2019. jan. 8. 21:44
 12/13 anonim válasza:
Lehet hogy olyan szervi problémája (fitymaszűkület?) van amiről szégyell beszélni és orvoshoz se mer elmenni vele? Szerintem próbálj egy kicsit rámenősebben viselkedni vele ha egyedül vagytok, hátha feloldódik és elmondja mi a baj.
2019. jan. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem még szűz. De nyilván nem meri bevallani. Rengeteg ilyen fiú van. Szerintem kérdezz rá, mi lehet az oka, vagy egyszerűen próbálj meg te kezdeményezni, mert, ha már fél éve együtt vagytok, akkor már azt se lehet mondani, hogy hirtelen ráveted magad. Lehet esetleg, hogy csókolóztok, és elkezded itt-ott simogatni, meg olyanokat csinálni közbe amivel fel tudod izgatni, de csak apró jelzésként, pl. egy aranyos szájharapás, vagy nyúlj be a pólója alá, esetleg vedd is le, de ennél ne menj tovább. Nézd meg, hogyan reagál, ha semmi, akkor hagyd, és mondjuk egy pár nap múlva kérdezz rá.
2019. febr. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!