Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy barátnőm...

Miért van az, hogy barátnőm van, de közben úgy érzem egy másik lányt is szeretem?

Figyelt kérdés

Teljesen össze vagyok zavarodva.

Én 20, barátnőm 19,az a lány ,aki még szerelmes vagyok 19.


2019. jan. 8. 21:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát inkább dobd szegény lányt. Nem jó azja vele vagy de szíved meg nem. Sok fájdalomtól kímélnéd meg
2019. jan. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1-es,te már voltál hasonló helyzetben?
2019. jan. 8. 22:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Tipikus férfi
2019. jan. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Figyelj, én elhiszem, hogy nehéz szituban vagy de valljuk be őszintén, hogy ha igazán szeretnéd a barátnődet akkor nem tekintenél más lányra úgy, mint valaki akibe szerelmes vagy..


Mióta vagytok együtt a barátnőddel? Nem lehet, hogy a hirtelen fellángolás és egy meggondolatlan döntés következménye volt a párkapcsolat kialakulása köztetek?

2019. jan. 9. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Èn voltam,ilyen helyzetben.

Olvastam,hogy lehetsèges.

Az èn helyzetem:a fiùnak volt baràtnője,akit szeretett, de belèm is szerelmes lett.

Nehezen tudott dönteni.

Őrlődött kettőnk között.

(Vègül nem engem választott,mert nekem nem volt diplomam csak 8 altalanosom,de tudom,hogy engem szeretett jobban).

2019. jan. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyes vagyok.

Voltam más flrfiba voltam szerelmes. Csendes szakítás volt mindketten eltávolodtunk egymástól. Érezhető volt két év után hogy valamelyikünk megteszi ezt a lépést. Mert a megcsalásmeg gerinctelenség.

Azóta én 4éve élek együtt a páromnal ő meg három éve a párjával.

Felnőttesen lett letudva a dolog pedi most vagyunk huszonévek közepén

2019. jan. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!