Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Elhagytam a barátnőmet egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagytam a barátnőmet egy másik lányért de pár hét múlva rájöttem hogy még mindíg szeretem akit elhagytam és szeretném ha újra együt lennénk nagy nehezen azt mondta add meg egy esélyt többi lent?

Figyelt kérdés
de amíg külön voltunk elkezdett beszélni más fiúkkal és most nem akarja velük meg szakítani a kapcsolatott mert fél hogy újra elfogom hagyni és akkor nem akar egyedül maradni, azt mondta bizonyítsam be hogy szeretem és akkor megszakítja velük a kapcsolatot. De engem zavar hogy beszél velük még nem találkozott egyikkel sem. De engem nagyon zavar hogy beszél velük mert mit tegyek hogy be bizonyítsam hogy meg mindig szeretem és nem fogom elhagyni?

2018. márc. 11. 12:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezt beszoptad, joggal kételkedik benned, ha egyszer elhagytad, akkor mégegyszer megtennéd, a csaj helyében hozzád sem szólnék, nemhogy még egy esélyt adjak...

Ezt már nem nagyon tudod bebizonyítani, hogy hű maradsz hozzá!

2018. márc. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

1. Tanulj meg helyesen írni.

2. Tanulj meg fogalmazni.

3. Hagyjad azt a szegény lányt, hadd találjon egy olyan fiút, aki megbecsüli. Én a pofádba röhögnék a helyében.

2018. márc. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Most őszintén jól felhúztad a cukrom...

A lány helyesen cselekszik, hogy más (talán NORMÁLISABB) fiúkkal beszélget. Nagyon is helytálló. Te cseszted el, hogy elhagytad. Jó nagy balek vagy, hogy most próbálod visszaszerezni. Sőt, még az is zavar téged, hogy más fiúkkal beszélget. Nem tudom érzed e a különbséget a beszélgetés és az elhagyás közt. A lány talán még megtud bocsájtani neked, akkor jó nagy mákod van. Bár nem érdemelnéd meg. Ha ennyire zavar téged, hogy másokkal BESZÉLGET (!!), akkor miért nem keresel mást?

2018. márc. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Akármennyire is próbálom átérezni a helyzetedet, mégis muszáj egyetértenem az előttem szólóval: egyszer már eljátszottad az esélyedet, örülj, hogy kaptál mégegyet.

Egyébként, hogyha semmi olyan nincs közte meg azokkal a fiúkkal, akikkel beszél, akkor semmi gond. Ha pedig több van ott, mint kéne, akkor Te aztán bizonyíthatod, hogy szereted, az ezelőtt vétett hiba (elhagyás) után neked lesz kevesebb esélyed; valamint így, hogy összejöttetek nem kéne úgy beszélnie srácokkal, hogy az több, mint egy sima beszélgetés. De persze én nem tudhatom, hogy ott mi a helyzet.

A kérdésre válaszolva pedig apróbb dolgokkal is lehet bizonyítani, hogy szereted, nem kell nagy dolgokban gondolkodni: több együtt töltött idő, több ölelés, puszi, csók, kisebb ajándékok.

Hajrá!

2018. márc. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát úgy beszél velük mint lehetséges jelöltek és már van is egy akit nagyon kedvel aki elhívta őt találkozni, de utolsó pillanatba lemondta.
2018. márc. 11. 13:00
 6/9 anonim ***** válasza:
Ennek vége , kár erőltetni , ha össze is jöttök külön mentek gyorsan . Mert vagy neki lesz más vagy folyton balhéztok a múlt miatt és te is valamiért leficcentél .
2018. márc. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

'Ad még egy esélyt.'

Nem is egyet! - megengedi, hogy nyugodtan keress mást.

Hányszor játszanád el, hogy 'menj innen, gyere vissza'?

Joggal merül fel, ha egyszer megtetted, akkor megteszed másszor is, hiszen 'bocsánatos bűn'.

Nem az!

2018. márc. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Akkor viszont szerintem bármennyire is fáj, de külön kéne folytatnotok. A lány már félig továbblépett, mikor újrakezdtétek. Hosszútávon kinek jó ez?

#4 voltam

2018. márc. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat
2018. márc. 11. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!