Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért érzem, hogy utálom a...

Miért érzem, hogy utálom a barátnőjét?

Figyelt kérdés

Van egy fiú,akit a világon mindennél jobban szeretek,most jár egy lánnyal és néha,amikor véletlenül megemlíti nekem,akkor elfog először egy mély szomorúság és utána a lány iránt egy erős negatív érzelem.

És csak arra tudok gondolni,hogy,ha nem olyan életkörülmények között lettem volna,amiben voltam,a fiú velem lenne.

Nem akarok olyan embert utálni,aki nekem sosem ártott.


2019. jan. 9. 12:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Féltékeny vagy, ennyi az egész.
2019. jan. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Öhm, tényleg nem veszed észre, hogy csak szimplán féltékeny vagy? Ennyi az egész, mégis hogy tudnád szeretni a barátnőjét, ha a srácba szerelmes vagy?


De az nagyon jó, hogy felismerted, hogy neked sosem ártott a lány. A féltékenység viszont gonosz dolog, sajnos nem könnyű elnyomni magadban. A legjobb az lenne, ha letennél a fiúról, hiszen mást szeret.

2019. jan. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!